Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Triathlon - zawody / treningi
#1
Witam

Niestety nie znalazłem na forum odpowiedniego działu dla mojego tematu więc umieszczam go tu.

Poszukuje chętnych do wspólnych treningów triathlonowych.

W nadchodzącym sezonie przymierzam się do dystansu olimpijskiego chociaż nie wykluczam startu w 2 lokalnych imprezach na krótszych dystansach.

Linki do imprez: Wszelkie opinie rady i porady mile widziane.

Zapraszam

Pozdrawiam Artur
Mędrzec nie mówi tego co wie, głupiec nie wie co mówi.
Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Odpowiedz
#2
Hej

Założyłem nowe subforum dla triathlonistów, głównie na ustawki niż dyskusje okołotriathlonowe, no ale w rozsądnych ilościach wszystko przejdzie Wink

Sam chcę kiedyś wystartować na dystansie Iron Man a docelowo Ultraman, ale póki co jeszcze chyba jeden sezon się normalnie pościgam a potem zobaczymy Smile Powodzenia!
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
ja też myślałam o triathlonie, więc można by spróbować ;-)
Odpowiedz
#4
HEJ!
Fajnie że w koncu natknąłem sie na post związany z triathlonem. Startuje w zawodach tri juz 2 lata. Do tej pory 2 starty w sprincie i jedna olimpijka. Interesują mnie narazie jedynie tri z jazda na rowerze szosowym, polecam sprint w Sandomierzu(dość blisko). Debiut w olimpijce miałem w Rawie Mazowieckiej.
Moją piętą achillesowa jest niestety rower dlatego bardzo chętnie dołączę do grupy. Z pewnością przydadzą sie mocne treningi szosowe. Ew moge posłużyc pomocą w sprawie pływania bo w tej dyscyplinie czuje sie najlepiej.
W przyszłym roku planuje wyjazd na 1/2 IM do Susza lub Borówna lub na quadriathlon do Wolsztyna(tri+kajak)- jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt, bo jednak w każde z tych miejsc jest ok 500km do Lublina;/
Chętnie umówie się na wspólny trening rowerowy lub biegowy w grupie.
W sprawie zawodów- fajnie jest jak sie jedzie z kimś autem bo koszty ida na pół a jednak startowe+nocleg(jesli dalej zaowdy a wiekszosc jest dalej)+dojazd nieźle dają po portwelu niestety.
Odpowiedz
#5
BADEVIL napisał(a):W nadchodzącym sezonie przymierzam się do dystansu olimpijskiego chociaż nie wykluczam startu w 2 lokalnych imprezach na krótszych dystansach.

Linki do imprez:

Do listy polecam dopisać Sandomierz- jeśli jeździsz na szosie. Bardzo fajne zawody, bardzo miła atmosfera i sa dosyć blisko. Co do Olimpijki ja w Rawie startowałem na pucharze Polski- też fajne zawody i stosunkowo blisko. W przyszłym roku możemy ostalic jakis wyjazd to chętnie sie podłącze- oby nie MTB bo moj rower górki woła o pomste do nieba.
Odpowiedz
#6
Z "jajem" opisane życie żony triathlonisty :mrgreen:
http://akademiatriathlonu.pl/publicysty ... okien-zony
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Witam wszystkich. Ruszyły zapisy na triathlon w Sandomierzu na dystansie sprint 750m/20km/10km. Jest to impreza organizowana najbliżej Lublina, idealny dystans dla osób chcących spróbować swoich sił w tri. Wpisowe wynosi 50 zł, ja od 2 sezonów startuje tam i impreza naprawde fajnie zorganizowana. Polecam każdemu kto zastanawia się nad rozpoczęciem kariery tri, a również każdemu kto chce poprostu swoje siły, ale UWAGA! triathlon bardzo wciąga!
Polecam start w tej imprezie. PZDR!, choćby dla zabawySmile
Odpowiedz
#8
https://online.datasport.pl/zapisy/port ... zawody=824
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości