Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.09.2012 - ITT Dys
#1
Jakos cicho tutaj, a to juz w najblizsza sobote! Mistrzostwa Swiata w Dysie!
Kto sie wybiera?
http://www.ltc.lublin.pl/aktualnosci/news/190
Odpowiedz
#2
W takich wyścigach startują ludzie na rowerach MTB czy tylko typowo szosowych ala jakaś kolarka :?:
Odpowiedz
#3
W regulaminie jest wymagany sprawny technicznie rower, zwykle co roku jesli kilka osob na jakims mtb czy trekkingu ale raczej na podium nie licz Smile
Odpowiedz
#4
W zeszłym roku Ifson wystartował na góralu, więc jak widać żaden problem.

Jak rekonwalescencja kolana będzie przebiegała zgodnie z planem to powinienem się w Dysie pojawić.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#5
Witam,
ja chyba spróbuję . nie byłem tam nigdy , historyczne czasy są niezłe, nawet poniżej 14 minut, to juz odlot. ciekawe na jakich sprzętach przyjeżdzają , z lemondkami itp?
Odpowiedz
#6
Na kozach startują Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Ja jutro mam zamiar się tam wybrać o ile nie będzie padało.
Jeżeli mnie dopuszczą do udziału to objadę wszystkich rowerem łącznie z kozami.
Odpowiedz
#8
domikos, poniżej 14 minut to schodzą tam goście na rowerach czasowych, co się ścigają z powodzeniem na zawodach pokroju MP, na tradycyjnej szosówce zejść poniżej 16 to już niezły wyczyn. Ale warto przyjechać, żeby się samemu sprawdzić i przy okazji zmierzyć z najlepszymi Smile
Odpowiedz
#9
tez tak myślę ze taki wynik to po prostu wyczyn, a propos to generalnie Ty w zeszłym roku powiedziałeś mi o tych czasówkach, hehhe, (wracaliśmy raz razem z Zakrzówka do Lublina), włsnie o to mi chodzi , przyjechać i sprawdzić się.
Odpowiedz
#10
IX Mistrzostwa LTC zakończone.

Na imprezie jak zwykle było doborowe towarzystwo, nie zabrakło również mistrzów Polski.

Na trasie panowały trudne warunki i silny wiatr, gratuluję wszystkim uczestnikom!

Karcer załapał się nawet na dyplom za 6 miejsce, a Ifson poprawił czas 2 minuty Smile

domikos, pamietam, pamiętam Smile Widziałem, że jednak wystartowałeś, całkiem przyzwoity czas, ja sam w tym roku byłem tylko w roli kibica

Na koniec parę fotek: (na końcu wyniki)
https://picasaweb.google.com/1157540248 ... esnia2012#
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości