Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.09.2012 - ITT Dys
#11
felek napisał(a):Na koniec parę fotek: (na końcu wyniki)
https://picasaweb.google.com/1157540248 ... esnia2012#

niebangladesz
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#12
felek napisał(a):Na koniec parę fotek: (na końcu wyniki)
https://picasaweb.google.com/1157540248 ... esnia2012#

A ja jakoś nie mogę otworzyć.. Czy tylko ja? Undecided

Edit. Sorki, już mogę

Spoko zdjęcia Smile
Odpowiedz
#13
Zapomniałem zmienic profil na publiczny, powinno już działać

Ed.

MixhaL to Ty jechałeś tym rowerem z silnikiem? :lol: Fajna maszynka, ładnie żeś wyciął pod górę, z 5 dyszek musiało być :mrgreen: no i objechałeś wszystkich łącznie z kozami Wink
Odpowiedz
#14
oo za karcerem byłem Tongue najs Big Grin
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#15
Nooo Ifson za rok to musi być już podium Tongue
Odpowiedz
#16
Jak będę mieć silnik jak ten kolo to czemu nie! Tongue
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#17
:mrgreen:
Odpowiedz
#18
Dzieki felek za fotki, gratulacje dla karcera, za rok biore silnik.. Smile
Odpowiedz
#19
felek napisał(a):MixhaL to Ty jechałeś tym rowerem z silnikiem? Fajna maszynka, ładnie żeś wyciął pod górę, z 5 dyszek musiało być no i objechałeś wszystkich łącznie z kozami Wink
Taaaa, to ja ;-)
Tak jak obiecałem w poście wyżej tak też zrobiłem, objechałęm wszystkich :mrgreen:
Przyznam się że nie chciałem być pierwszy raczej 3 albo dalej ale jakoś tak wyszło.
50 dyszek nie było jechałem wolnej, i tak się spodziewałem że wolno jadę, na początku jechałem z minutę za ciągnikiem a w powrotnej drodze zwolniłem przez kawałek do trzydziestu paru, najwyraźniej i to było za szybko.
Myślę że jakbym jechał na max to bym miał czas poniżej 13

kdk napisał(a):Dzieki felek za fotki, gratulacje dla karcera, za rok biore silnik.. Smile
Do kolarki również można zamontować taki silnik, no może nie taki, troszkę mniejszy.
Montuje się go w środku rury podsiodłowej, silnik daje bezpośredni napęd na korbę dzięki czemu wykorzystujemy przełożenie wszystkich biegów, aku natomiast montuje się w takiej małej torebecce podsiodłowej( co niektórzy mieli taką w kolarkach) dzięki czemu silnik jest totalnie stealth i nikt poza nami nie wie a do podium już tylko krok ;-)
Odpowiedz
#20
hm, 1. felek, byłeś tam? nei bardzo mogłem skojarzyć który to Ty, widziałem Cię raz w zeszłym roku i nie za bardzo poznawałem, chociaż potem tak myślałem czy to nei Ty na Treku stałeś przed wejsciem do szkoły,

2. Dla mnie to pierwsza czasówka w zyciu , troche się zestesowałem na początku, straciłem na starcie bo nie mogłem wpiąć sie w lewy pedał , musiało to wyglądac bardzo źle, 5 sekund moze więcej odpadło, ale fakt wiatr i pod górę trzeba to umieć jechać, moze za rok coś poprawię,

Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości