Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
200 km 29.09, g. 7.00, Pętla autobusowa Choiny
#1
No i kiszka z moimi kolanami, ja chyba odpadam. Może ktoś zechce przejąć ustawkę?


Proponuję przejechanie 200 km, sprawdzoną trasą autorstwa Endriu
TRASA
Chcę pobić swój dzienny rekord, chętnie skorzystam z pomocy doświadczonych kolegów.
Prognozy długoterminowe są dobre (nawet do 25 stopni).
W razie, gdyby termin był nie pasujący lub prognozy się zmieniały, można termin przesunąć, (np. na 30.09 - niedziela, albo jeszcze inny).
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#2
Spodziewany AVS?
Odpowiedz
#3
Ok. 22-24. Wiadomo, że w dobrej grupie byłoby pewnie więcej.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#4
To zróbmy 'dobrą grupę' i pojedźmy szybciej Smile
Ja się wstępnie piszę, potwierdzę jeszcze kilka dni przed.
Odpowiedz
#5
trasa do przejechania szosą? wtedy bym pewnie dał radę i wybrał z WamiWink
Grzegorz
Odpowiedz
#6
Tak ja przejechałem.
Odpowiedz
#7
Mam wolne do g.19:40 więc jeśli pogoda dopisze :mrgreen: chętnie się z Wami wybiorę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Przy dobrej pogodzie odprowadzę was kawałek. O której miej więcej byście byli w Krasieninie?7:30? W Garbowie na 180km trasy aktualnie jest robiona droga ale może do 29.09 będzie już gotowa. Do 29 jeszcze daleko i nie wiem czy będę miał wolną sobotę ,także jeszcze się odezwę.
Się gra się ma...
Odpowiedz
#9
W poniedziałek zaczęły mnie boleć stawy kolanowe. Własnie wróciłem od lekarza i mam się wstrzymać od jazdy. Dzisiaj już bolą znaczne mniej i pewnie w weekend lub zaraz po powoli je rozruszam. Ale nie wiem jak to będzie, a już o rekordzie to chyba muszę zapomnieć, przynajmniej na razie.
Ale ustawki nie chcę odwoływać, termin i trasa jest ustalony, trasa ogólnie znana, więc może po prostu ktoś z Was tę ustawkę przejmie?
Jeżeli wszystko będzie ok, tzn. kolana nie będą boleć, to przynajmniej część trasy będę chciał przejechać. Zobaczy się w przyszłym tygodniu.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#10
Fazi5 napisał(a):Ale ustawki nie chcę odwoływać, termin i trasa jest ustalony, trasa ogólnie znana, więc może po prostu ktoś z Was tę ustawkę przejmie?


To fajna trasa i jeśli znajdzie się finalnie ktoś chętny na jazdę to ja mogę poprowadzić (czytaj: przegrać tracka do gpsa Smile )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości