Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieszczady, 18-21 październik 2012
O, mogę tam trochę za przewodnika robić Big Grin
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
eee no piękne zdjęcia, piękne widoki i jesień w pełni a już niedługo na narty w góry :mrgreen:
Odpowiedz
Ekstra wycieczka. Bieszczady to moje ulubione góry.
Odpowiedz
Aga84 napisał(a):a już niedługo na narty w góry

Pozwolę sobie wtrącić się (chociaż nie byłam uczestniczką wyjazdu)- dzisiaj jak wracałam z uczelni to już nawet śnieg padał :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Już chyba wszyscy się wpisali więc i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Wyjazd pierwsza klasa! Krótkie ale za to bardzo treściwe trasy, niesamowite widoki i pogoda jak na zamówienie. Ekipa i klimat na najwyższym poziomie! Cały tydzień dochodziłem do siebie! ;-)

Krótka relacja i trochę fotek do obejrzenia na stronie Nocnego Patrolu. Film za kilka dni.

Browar dla Marioxa za zorganizowanie wyjazdu! Tak jak Paweł wspomniał, następnym razem możemy ruszyć w Beskidy. Mamy tam sprawdzoną miejscówkę i dobre trasy. A i Łąckiej w okolicy dostatek! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
Maciek[NP] napisał(a):Browar dla Marioxa za zorganizowanie wyjazdu!
Bardzo chętnie ;-), ale muszę przyznać, że co najmniej taki sam browar za organizację należy się Tomkowi tkt Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Właśnie browar! Proponuję browarową ustawkę celem podsumowania wyjazdu Smile
Odpowiedz
Tak by się przydało coś ciapnąć ;-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
Dziękuje za wspólny wyjazd i do propozycji " Na Browara" dołączam sięWink
Bądź swoim własnym bohaterem!
Odpowiedz
mam błotnik kogoś z ekipy z busika jak coś
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości