Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieszczady, 18-21 październik 2012
Proponuje 10.11 (sobota) Smile celem zorganizowania izoparty;P Jakieś propozycje co do lokalizacji. Proponuje browar na starówce. Jakieś inne propozycje?
Odpowiedz
A może ktoś ma jeszcze Bieszczadzkie... powietrze? :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Może Simon jeszcze ma :-) , dymał pierwszego dnia bieszczadzkie w załataną dętkę.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
mariox napisał(a):Bardzo chętnie ;-) , ale muszę przyznać, że co najmniej taki sam browar za organizację należy się Tomkowi tkt Wink
A nic się nie chwalił! ;-)

Judaas napisał(a):Proponuje 10.11 (sobota) Smile celem zorganizowania izoparty;P Jakieś propozycje co do lokalizacji. Proponuje browar na starówce. Jakieś inne propozycje?
Sobota jak najbardziej ale jutro (03.11) bo za tydzień na pewno mnie w okolicy nie będzie. Jak znajdzie się więcej chętnych na jutro to ustalimy czas i miejsce.

mariox napisał(a):A może ktoś ma jeszcze Bieszczadzkie... powietrze? :mrgreen:
Zostało mi jeszcze jedno. ;-) Ale mam też Łącką. Śliwkę oczywiście. Ale to może na śledzia zostawimy bo starzy Górale powiadają, że śledzie ze śliwkami są równie dobre jak śledzie z rodzynkami. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
Cry Ja w tą sobotę nie dam rady....
Odpowiedz
Cytat:A może ktoś ma jeszcze Bieszczadzkie... powietrze? :mrgreen:

do kompletu mogę dorzucić ze 2 kg ziemi, dobrze wysuszona, ciekawe wzory, jeszcze nie chce się rozstać z ramą ...jak to winko za 6.80 zł, da się wypić z kobietą ? bo nie wiem czy ryzykować :-D
Odpowiedz
Cytat:da się wypić z kobietą ? bo nie wiem czy ryzykować :-D
Zaryzykować można.
Niestety bieszczadzkiego nie piłem ale jak słyszałem może się okazać że smak pozostawia wiele (także po sobie) do życzenia.

Co do podsumowania wyjazdu - chętnie dołączę.
Odpowiedz
Nie wiem jak winko ale Bieszczadzkie Jasne Pełne jest pierwsza klasa! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
Niestety, nie dam rady wbić się jutro... ale jakby więcej osób nie mogło ;-) to umówmy się wstępnie za 2 tygodnie. Maciek, może do tej pory nie "wciągniesz" tego Bieszczadzkiego... powietrza ;-).
Tymczasem wrzucam małą kompilację. Miłego słuchania i oglądania ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Bo ja bardzo kolarstwo lubięSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości