Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieszczady, 18-21 październik 2012
#11
Bart napisał(a):Coś mi to przypomina...,

Tak czytałem ten post i sposób w jaki rozmowa została poprowadzona przez obie strony. Pytam bo uważam, że kto pyta nie błądzi.... zazwyczaj ;P A stringi zakładam na każdą przejażdżkę. 8-)
Odpowiedz
#12
mariox napisał(a):Poczytaj wątek z wyprawy sprzed roku:
KLIK
Trochę Ci na pewno rozjaśni.

Dzięki wielkie! Link bardzo pomógł. To co zobaczyłem strasznie mnie nakręciło i wpisuje się Smile (oczywiście jeżeli weźmiecie mnie :-P ). Niestety nie mam transportu więc już na wstępie proszę o miejscówkę.
Odpowiedz
#13
Judaas napisał(a):Dzięki wielkie! Link bardzo pomógł. To co zobaczyłem strasznie mnie nakręciło i wpisuje się Smile

A fotki z puszki po mielonce widziałeś ? :-)
Będzie dobrze.

EDIT: Usunąłem linka, żeby się nie zaczęło Wink
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
Dla mnie nie ma problemu, jednak dobrze byłoby, gdybyś się kiedyś pojawił na jakiejś ustawce. Zdarzały się tu (i nadal zdarzają) sytuacje, kiedy ktoś się rejestruje, pisze sporo postów wyłącznie po to, aby sobie porobić z nas jaja. Zapraszamy zatem na ustawki Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
mariox napisał(a):Dla mnie nie ma problemu, jednak dobrze byłoby, gdybyś się kiedyś pojawił na jakiejś ustawce. Zdarzały się tu (i nadal zdarzają) sytuacje, kiedy ktoś się rejestruje, pisze sporo postów wyłącznie po to, aby sobie porobić z nas jaja. Zapraszamy zatem na ustawki Wink

Też tak sądzę i cały czas przeglądam forum. Jak tylko pojawi się jakaś z pasującym terminem to bardzo chętnie pośmigam w tak zacnym gronie. Myślałem o dzisiejszej jednak muszę rowerynkę dać na przegląd gwarancyjny (i tak znacznie spóźniony :mrgreenSmile. Może sam coś zaproponuję, ale to na inny dział.... :->
Odpowiedz
#16
Hej ja się chętnie wybiorę, ale teraz nie podejmuje decyzji, ponieważ nie wiem jak będzie z czasem dla roweru, bez przygotowania nie chcę ryzykować Wink
Jeżeli będę miał czas jeździć do się doklepię później, oka? chyba, że już miejsc nie będzie...
Grzegorz
Odpowiedz
#17
Ja też się chętnie bym się wybrał. Ale przyplątał mi się jakiś zakichany stan zapalny stawów kolanowych, ledwie człapię! Jak wyleczę, to jadę.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#18
Kamera z 7 punktów w Wetlinie wraz z prognozą pogody: http://www.kamera-wetlina.pl/
Odpowiedz
#19
patkos napisał(a):Kamera z 7 punktów w Wetlinie wraz z prognozą pogody: http://www.kamera-wetlina.pl/
kurde wszędzie czarne niedźwiedzie boje się na samą myśl Confusedhock:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
Krzysiu, z niedźwiedziami jest jak z piorunami, złych nie tykają
więc będziesz bezpieczny!
Zawsze możesz mieć jednak jakiś strój moro, to się w ściółce w razie czego schowasz przed jakimś Misiem

na jedynym ujęciu kamery gdzie widać polanę, możecie rano ustawić z puszek i butelek z siebie i rowerów jakąś ładną figurę bądź napis, a ktoś Wam zrobi screena! o!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości