Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piątek, 21.09, godz. 17, LKJ
#21
I ja dziękuję. Było miło i rześko Wink
slv napisał(a):Polecam się na przyszłość jeżeli chodzi o oświetlenie drogi Wink
W Dąbrowie z tym Twoim super mocnym reflektorkiem doświetlającym mi zza pleców singielka, czułam się jak jakaś gfffiazda holyłódzka :mrgreen:
Odpowiedz
#22
Oj, no i ja jestem.
Trasa:
http://www.endomondo.com/workouts/94032065

Powiem Wam, że dawno tak źle się nie czułam :-( Nie dość, że zakręciło mi się w głowie w tych Zemborzycach, to jeszcze potem zaczęły mnie łapać kurcze w nogi (dlatego Wam tak łatwo przyszło zwiać w lesie, bo ja po prostu w pewnym momencie rzuciłam rower na trasę i próbowałam rozciągnąć łydkę... :-P)

Cóż, chyba zamiast odstresować się na rowerze po kampanii wrześniowej to powinnam odespać ;-) I tak zaraz zrobię :-)

I jeszcze statystyki: jechało nas 10 osób, w tym trzy panie. Dziękuję za pomoc w "planowaniu" trasy, bowiem znad Zalewu to trafię tylko do domu i Motycza, a po Starym Gaju to się osobiście sama boję jeździć (w tamtym roku w okolicach Zalewu znaleziono 3 trupy...)

Dzięki Judaasowi (chyba się nie mylę) za podwózkę do domu Smile
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#23
dzięki wielkie za wspólną jazdę, już dawno nie jeździłem takim ciekawym terenem Smile
Odpowiedz
#24
Serdeczne dzięki za wspólną przejażdżkę i cieple przyjęcie.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości