Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09.2012 Wrześniowa Masa Krytyczna
#31
mnie niestety na Masie NIE BĘDZIE, bowiem mam w tym czasie ważne wydarzenie w pracy, chociaż baaaardzo żałuję i jeszcze zastanawiam się, czy jakoś nie spróbować przybyć. Chciałbym bowiem być.

Mam jednak prośbę do WSZYSTKICH. Jeśli możecie - przyjedźcie na MK. Ważne jest, byśmy pokazali wsparcie dla Pana Prezydenta w jego działaniach i pokazali w MEDIACH naszą siłę. Liczba uczestników jutrzejszej masy ma szansę przełożyć się wprost na liczbę dobrych PASÓW ROWEROWYCH w Lublinie. Żeby się z nami urzędnicy liczyli, muszą zobaczyć, że jest nas więcej niż przysłowiowa "garstka".

Zapraszam wszystkich. Przyjeżdżajcie Wink
Odpowiedz
#32
pamiętajcie o oświetleniu, żeby z masy krytycznej nie wyszła ciemna masa
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#33
postaram się przybyć ;-) mam nadzieję, że zdążę wyjść z pracy ...
Odpowiedz
#34
Przypominam o prośbie by parę osób wzięło kamizelki odblaskowe. Ostatnio było z tym ciężko, a że teraz ponad połowę masy będziemy jechali po zmroku, to lepiej mieć spokój na skrzyżowaniach.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#35
Postaram się być i ja. Jeśli nie zdążę na PL. Litewski dołączę na Koncertowej.
Odpowiedz
#36
Jeżdżę tu i tam,a na Masie jeszcze nie byłem.Więc będę.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#37
Ja przypominam, że jeśli będzie wola w narodzie i nie zrobi się jakoś specjalnie zimno to po Masie jedziemy do Wąwozu między LSM a Czubami na grilla Smile W przypadku gorszej aury usiądziemy w Pubie Sfera koło Wąwozu Smile

Jak coś to węgiel jest z poprzedniego grilla, prawie na miejscu, trzeba się tylko zaopatrzyć w kiełbaski i chleb (proponuję, żeby chleb kupiły osoby, które ostatnio się nie dokładały do węgla) Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#38
KermitOZ napisał(a):(proponuję, żeby chleb kupiły osoby, które ostatnio się nie dokładały do węgla) Smile

Aby tylko nie czeski... :mrgreen: :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#39
Dzięki za wspólną jazde. Miło znowu być na masie po dłuższej przerwie.

TVP kręciła materiał o tym jakie to wąskie i zatłoczone pasy rowerowe w Lublinie są? Wink
Odpowiedz
#40
Nakręcili :-)



A tak w ogóle to było zaje... fajnie :-D
Piękna pogoda nam dziś dopisała... no i te liście żółte na Narutowicza - gites klimat! 8-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości