Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.09.2012, godzina: 9:30, Skansen - Jesienny Nałęczów
#11
Jurek S napisał(a):Do niedzieli jeszcze trochę czasu, ale można by zrobić ten wyjazd jako ruchomy tzn w niedzielę lub w sobotę gdyby sobota była pewniakiem pogodowym, a niedziela zdecydowanie źle.

Proponuję zostawić niedzielę ponieważ w sobotę ma padać http://www.twojapogoda.pl/polska/lubels ... n/16dniowa
Odpowiedz
#12
Również korzystam z tej stronki z prognozami i problem w tym że jeszcze kilka dni temu podawała na niedzielę 30 stopni , dziś rano podawali 20 a teraz widzę że 16 a co gorsze po raz pierwszy widzę że pojawiło się w tej prognozie zachmurzenie którego wcześniej nie było.

W każdym razie, jak już powyżej napisano "do niedzieli jeszcze trochę czasu" dlatego będę bardzo mocno trzymał kciuki :-D .
Odpowiedz
#13
Poczekajmy do piątku. Myślę, że wtedy prognozy zrobią się bardziej wiarygodne. Na new.meteo.pl zapowiadają opady w piątek. Może się wypada i koniec. Smile
Odpowiedz
#14
Agrafek napisał(a):Również korzystam z tej stronki z prognozami i problem w tym że jeszcze kilka dni temu podawała na niedzielę 30 stopni , dziś rano podawali 20 a teraz widzę że 16 a co gorsze po raz pierwszy widzę że pojawiło się w tej prognozie zachmurzenie którego wcześniej nie było.

W każdym razie, jak już powyżej napisano "do niedzieli jeszcze trochę czasu" dlatego będę bardzo mocno trzymał kciuki :-D .
Dokładnie ale jak wiadomo pogoda zmienną jest he he
Odpowiedz
#15
Niestety muszę odwołać swoją obecność. Zona wrobiła mnie w spotkanie towarzyskie i będę wolny dopiero ok 13 Cry Życzę wam udanej wyprawy :-D
Odpowiedz
#16
Jurek S napisał(a):Do niedzieli jeszcze trochę czasu, ale można by zrobić ten wyjazd jako ruchomy tzn w niedzielę lub w sobotę gdyby sobota była pewniakiem pogodowym, a niedziela zdecydowanie źle.

Pogoda na oba dni trochę poniżej oczekiwań ale sobota wypada nieco lepiej ponieważ wedle prognozy godzinowej do godziny 14 ma nie padać. Ponadto ma być cieplej i mniej wietrznie w sobotę (20 stopni / 10 km/h / opad 3mm/12h ) niż w niedzielę (16 stopni / 20km/h / opad 7mm/12h).

Trochę się nadaktywny zrobiłem w tym temacie, wybaczcie. To wszystko przez to że mocno się nastawiłem na tą wycieczkę.
Odpowiedz
#17
Bardzo dobrze bo ja też zajrzałem na prognozy. Meteo zapowiada sobotę zupełnie czystą więc może przymierzajmy się na sobotę? Ja również mocno nastawiłem się na ten wyjazd :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Jutro po południu/po masie ostateczna decyzja Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#19
To koniecznie napiszcie na forum jaka decyzja zapadła bo również się nastawiłem na wyjazd i nie chcę go przegapić.
Odpowiedz
#20
A nie da rady, żeby ewentualna decyzja była tu jeszcze przed masą? :roll:

Edit. A o której planowany jest mniej więcej powrót?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości