Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.09.2012, godzina: 9:30, Skansen - Jesienny Nałęczów
#21
A nie dałoby rady przełożyć wyjazd na wcześniejszą godzinę, np. 8:30? Myślę, że z 5h trzeba minimalnie liczyć. Rano i tak mało co da się zrobić, a jak byśmy wyjechali wcześniej to i jeszcze trochę dnia by zostało.
Odpowiedz
#22
Jakby wyjazd był w sobotę, to może udałoby mi się brata wyciągnąć :-D
Ale to wszystko zależy od pogody ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#23
Weźmy pod uwagę, że nie wszyscy mają blisko na miejsce ustawki , jestem za podtrzymaniem godziny z tematu
Odpowiedz
#24
Godzina raczej zostaje. Okej dam znać przed masą Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#25
Godzina 8.30 to dla niektórych w sobotę byłaby zaporowa :-D .

Jakub, jak w piątek ok południa prognozy na sobotę się potwierdzą to zmień datę w ustawce.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Byłoby szkoda,szykowałem się na niedzielę , a w sobotę nie mogę.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#27
W razie czego w niedzielę może być powtórka jakaś ;-)

ale, ale- poczekajmy do jutra i zobaczymy co organizator ustali i wtedy najwyżej będziemy się martwić :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#28
Ja też na niedzielę chętnie.Dawno nie widziałem starych znajomych.Nowi też mile widziani. :mrgreen:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#29
Dla mnie też niedziela byłaby wygodniejsza tylko cóż kiedy prognozy niekorzystne. Tak czy inaczej czy sobota czy niedziela jadę. Ciągle ze wskazaniem na sobotę (prognozy)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#30
Jeżeli zdążę się podleczyć a pogoda będzie korzystna to też z ogromną chęcią i przyjemnością sie wybiorę z Wami ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości