Ankieta: używasz (znakowanych) szlaków rowerowych?
tak
nie
a co to jest?!?
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strona poświęcona szlakom
#1
czołem! :-)
jak niektórzy z forumowiczów wiedzą temat szlaków rowerowych jest mi dość bliski.

Dlatego postanowiłem założyć stronę
www.szlaki.lublin.pl
Gdzie zamieszczać chcę informacje o szlakach rowerowych okolic Lublina.

Dopiero zaczynam, ale ponieważ sezon w pełni, i trochę informacji już udało mi się na niej opublikować, dlatego pozwalam sobie zaprosić na tę stronę.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły/ uwagi/ pochwały co do tej strony (ogólna koncepcja, szczegóły; cokolwiek) będę wdzięczny za ich przekazanie.

Można tu na forum, lub bezpośrednio (najlepiej e-mail, odpowiadam na każdy list, choć czasem gdy jestem w terenie po kilku dniach).

Do zobaczenia na szlaku! :-D
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#2
jurasz napisał(a):jak niektórzy z forumowiczów wiedzą temat szlaków rowerowych jest mi dość bliski
Wiedzą, wiedzą :mrgreen:
jurasz napisał(a):Jeśli ktoś ma jakieś pomysły/ uwagi/ pochwały co do tej strony (ogólna koncepcja, szczegóły; cokolwiek) będę wdzięczny za ich przekazanie.
Miejsce, gdzie ktoś umieści wszystkie okoliczne szlaki jest bardzo potrzebne. Trochę kłopotliwe może być korzystanie ze schematycznej metody prezentacji szlaków. O wiele łatwiej by się korzystało, gdybyś mógł np. wpasowac taki szlak w jakąś dostępną ogólnie mapę.
Ale jak się nie da to dobre jest to co jest :-)
Fajnie, że ktoś się tym zajmuje.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
czołem!

dzięki za głosy - te na forum i kanałami prywatnymi.

Co do mapy szlakowej - ja mogę nanieść na nią szlaki, w każdym momencie! Tylko... dajcie mi mapę.
Mam nadzieję, że uda się coś takiego w końcu wydać; bo to już zaczyna się tworzyć prawdziwa sieć. Może wreszcie zostanie dostrzeżona.

Tymczasem zamieściłem kolejną wersję schematu sieci - dodałem główne drogi (krajowe), co nieco ułatwi jej orientację.

Cały czas trwają prace nad szlakami. Wczesnym latem odnowiłem szlaki w Gm. Garbów, we wrześniu zaś w Gm. Jastków; cieszy otwartość tamtejszych władz na tego typu inicjatywy; dzięki temu szlaki są cały czas przebieżne.
Kończone są prace nad szlakiem w Gm. Markuszów. Finał najpewniej jeszcze w tym tygodniu! (o ile pogoda pozwoli).

W toku pierwsza część szlaków w Gm. Bychawa - jesienią otworzymy szlak Doliną Kosarzewki.

Proszę zaglądać na stronę szlakową no i oczywiście na szlaki! :-)
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#4
Ja bym polecał nanieść je tutaj http://www.bikemap.net/ całkiem wygodne narzędzie i będzie to dodatkowa promocja szlaków wśród użytkowników bikemap.net :-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#5
No i mamy nowy szlak! Po południowej części Gm. Markuszów. Szczegóły oczywiście na stronie o szlakach
holden napisał(a):Ja bym polecał nanieść je tutaj http://www.bikemap.net/
to i owo już tam jest! :-)
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości