Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drugie w Lublinie pasy rowerowe na ul. Koncertowej
#1
Póki co nie ma jeszcze rowerków na jezdni, a druga część ulicy dopiero czeka na wymalowanie pasów, ale jest naprawdę dobrze.

Zdjęcia z Koncertowej:
https://picasaweb.google.com/1144588248 ... redirect=1

W najbliższy piątek oficjalnie rozdziewiczamy te pasy na Masie Krytycznej! Smile
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#2
szkoda, że nie wymalowali dalej w stronę Kosmowskiej tych pasów.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
Dobrze jest oby takich więcej w tym mieście
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#4
W stronę Kosmowskiej pasy będą na dniach.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#5
Wow! Uwielbiam pasy rowerowe!
Odpowiedz
#6
Odcinek między Kompozytorów Polskich a Braci Wieniawskich ma już prawie kompletne oznakowanie poziome.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#7
Aleksander W napisał(a):Odcinek między Kompozytorów Polskich a Braci Wieniawskich ma już prawie kompletne oznakowanie poziome.
Epicko, po prostu epicko, teraz tylko tamtędy będę jeździł! ;-)
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
KermitOZ napisał(a):Epicko, po prostu epicko, teraz tylko tamtędy będę jeździł! ;-)

Ja Smile bo mam pod nosem ten pas rowerowy Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#9
Kuba, zazdroszczę, ja już zacząłem myśleć o przeprowadzce, strasznie się jaram tymi pasami Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Żeby te pasy były 100% kompletne trzeba jeszcze powalczyć o zmianę ogr ruchu w kierunku Kosmowskiej, tak by łączyły się z tą nieoznakowaną ddr od Kiepury, no i przede wszystkim o przelot przez przyszłe rondo koło kościoła, by obie części się łączyły. Pozostaję w nadziei że tak będzie.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości