Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łęczna na rowery
#1
Cytat:Spacerowym tempem uczestnicy rajdu przejadą 38 kilometrów po drogach asfaltowych i żwirowych. Z Łęcznej udadzą się do Krzesimowa, następnie przez Wólkę Łańcuchowską i Łańcuchów pojadą do słowiańskiego grodu "Choina-Horodyszcze” w Wólce Bieleckiej. Wrócą przez Szpicę i Ciechanki.

(jotem)

- W Wólce Bieleckiej przewidziany jest 2,5 godzinny postój. Rowerzyści zobaczą tam tradycyjne dożynki słowiańskie, spróbują zupy pokrzywowej, zagrają na rogu. Otrzymają także prezent niespodziankę – wylicza Grzegorz Kuczyński, rzecznik urzędu miejskiego w Łęcznej.

- Każdy uczestnik będzie ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków. W razie kłopotów z rowerem zapewniamy także pomoc techniczną – dodaje Kuczyński.

Tegoroczne hasło rajdu brzmi "Nie gazuj”. W czasie odpoczynku uczestnicy będą mogli porozmawiać z pracownikami Monaru i Regionalnego Centrum Trzeźwości "Maksymilian”.

Żeby wziąć udział w imprezie wystarczy 7 października przyjechać na plac Powstań Narodowych w Łęcznej, skąd startuje trasa. Zapisy będą przy wejściu na cmentarz parafialny od strony deptaka w godz. 8.00 do 8.40. Osoby niepełnoletnie muszą mieć opiekuna.

Rajd "Łęczna na rowery” odbędzie się po raz trzeci. Finansowany jest z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych . W ubiegłym roku wzięło w nim udział 250 rowerzystów.
żródło:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /120929573
Odpowiedz
#2
Byli by chętni jechać z Lublina??
Odpowiedz
#3
Zapisy będą w godz. 8.00 do 8.40, więc z Lublina wystarczy wyruszyć około g.7:00. ;-) Fajnie byłoby zaznaczyć udział RL w rajdzie "Łęczna na rowery”. :-D Progoda zapowiada się całkiem nieźle :mrgreen: , więc byłaby to kolejna lajtowa niedziela.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Jak pogoda dopisze to w sumie czemu nie. Pewnie koło piątku bym ostatecznie potwierdził.
Odpowiedz
#5
Ja już 3 razy znaczyłem,może uda się i 4.Będę wiedział w sobotę,jak co to jadę row. :lol:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#6
Kto wyrusza?? Bo ja tak :-> chyba że będzie lało Undecided
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#7
ktoś się wybiera ze Świdnika :> ?
Grzegorz
Odpowiedz
#8
gelos napisał(a):ktoś się wybiera ze Świdnika :> ?
Świdnik mam po drodze.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#9
Kilka fotek z imprezki

https://www.facebook.com/media/set/?set ... e2c04951db
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości