Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup łańcucha hartowanego w Lublinie
#1
Pytanie do wszystkich.
Czy w Lublinie kupię gdziekolwiek łańcuch ze stali hartowanej?
Jeżeli tak to gdzie
Chcę zrobić zabezpieczenie do roweru klasy Abus/Kryptonite i potrzebuję w/w łańcucha.
Jak narazie to nigdzie w Lublinie ani w okolicach nie znalazłem żadnej firmy, która takie sprzedaje, co wydaje mi się trochę dziwne, jak na tak duże miasto.

Ktoś kiedyś kupował taki łańcuch w Lublinie, bo jak narazie to widzę że trzeba będzie zamawiać przez neta.

Byłem: Leroy Merlin, Obi, Praktiker, Jula, dzwoniłem do Castoramy, byłem w sklepach metalowych na ul. Mickiewicza i 1 Maja.
Jakieś pomysły gdzie można jeszcze zajechać?
Odpowiedz
#2
A na ul. Kowalskiej jest tam kilka sklepów sprawdź
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#3
Seb napisał(a):Jakieś pomysły gdzie można jeszcze zajechać?

Sklepy motocyklowe ale aktualne adresy "wygogluj" (kiedyś jeden widziałem na Montażowej - widoczny od strony Mełgiewskiej)
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#4
Możesz zajrzeć do Zametu na Kasprowicza, mają naprawdę dobrze wyposażony sklep.
Odpowiedz
#5
Na zakończenie wątku, który zacząłem:

W lublinie łańcucha hartowanego raczej sie nie da dostać, więc przy okazji będąc ostatnio w warszawie zakupiłem tam w/w łańcuch z pręta kwadratowego o średnicy ogniwa 8mm długość 1m.
koszt łancucha hartowanego - 114 PLN
koszt średniej klasy kłódki - 40 PLN ( kupiłem kłódkę trzpieniową gerda t60)

Wychodzi całkiem tanio jak za zabezpieczenie, którego nie sforsuje się zwykłymi nożycami do drutu ani na siłę żadnym łomem.
Trochę to waży wszystko, ale nie spodziewałem się, że będzie lekkie ważne, że odstraszy zwykłego złodzieja :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości