Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Środa_3 października_godz.17.00_Luk Oil na Jana Pawła
#11
Jurek S napisał(a):Chyba obejdziemy się smakiem
Czemu? Bo pada? Po południu ma przestać ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
taki deszcze to nic strasznego jechałem rano do pracy i dało radę kurteczka pokrowce na buciki i ogień :oops: postaram się przybyć
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#13
no faktycznie, sama przyjemność jak samochody chlapią a woda cieknie po twarzy :lol:
Odpowiedz
#14
[Obrazek: yodak.jpg]

Postaram się podjechać Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Jadę Smile Deszcz mi nie przeszkadza ;p
Konrad R.
Odpowiedz
#16
Ewentualnie Kangurkiem podskoczę, ponieważ jazda rowerem w taką pogodę, najzwyczajniej w świecie - nie sprawia mi przyjemności.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#17
Bart, to może znalazłbyś i miejsce dla naszego kolegi Arka? Big Grin

[Obrazek: kangur1.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
Drogie Panie i Drodzy Panowie,
Krówka nie lubi zamieniać się w świnkę, a i popas mokrą trawą może wpłynąć niekorzystnie na jej 4ro komorowy żołądek (mała powtórka z biologiiWink), zatem

Dzisiejsza Krówka ze względu na warunki pogodowe zostaje odwołana. Zapewniam jednak, że wkrótce, jak tylko trwa będzie sucha, wykonamy krówkowy popas Smile
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#19
Szkoda tego :roll:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#20
Wanda napisał(a):Dzisiejsza Krówka ze względu na warunki pogodowe zostaje odwołana. Zapewniam jednak, że wkrótce, jak tylko trwa będzie sucha, wykonamy krówkowy popas Smile

Proza życia...żwacz, czepiec, trawieniec i księgi Undecided
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości