Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sesja foto RL
#1
W sobotę 22 września miała miejsce sesja foto tzw. Team Spirit RL.
Miejsce: zalew Zemborzycki
godz. 8:00
Koncept był taki aby ukazać emocje, dynamikę, doping, pot i łzy który towarzyszy każdemu kto się ściga i bierze udział w jakiejkolwiek rywalizacji.
Mam nadzieję, że po części udało mi się to uchwycić.
Wszystkim którzy brali udział w sesji serdeczne dzięki za 2 godz. dobrej zabawy.

Wersja skrócona galerii

Galeria 1

Wersja pełna

Galeria 2
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#2
Faktycznie fajny klimat się zrobił. Było bardzo śmiechowo :-D :mrgreen:. Dobrze, że oszczędziłeś mi publikacji zdjęcia, na którym podczas robienia pompek "załamałam się" i przytrąbiłam głową w asfalt :-P
Odpowiedz
#3
PrażonyRabarbar napisał(a):Koncept był taki aby ukazać emocje, dynamikę, doping, pot i łzy który towarzyszy każdemu kto się ściga i bierze udział w jakiejkolwiek rywalizacji.
Myślę, że to się udało ukazać, ale przede wszystkim udało się ukazać radość jaka towarzyszy podczas ścigania. Sylwek, ogromne dzięki, to są naprawdę świetne fotki Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Dzięki Sylwek sesja się udała emocje widać a i zabawa przy tym dobra była
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#5
Super foty. Gratulacje! Smile
Odpowiedz
#6
Sylwek, ze zdjęciami dałeś czadu, gratuluję (i zazdroszczę :-) ) talentu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Nigdy w historii RL nikt nie zrobił tak profesjonalnych i fantastycznych fot! Jestem pod ogromnym wrażeniem i zdjęć i ogromu pracy włożonego przez Sylwka.
Sylwek. Jestem Twoim fanem Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#8
Zdjęcia super, szacunek dla autora.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości