Tioger   10-08-2009, 16:58
#1
Pomóżcie wygrać nowy rowerek, bo ten co mam już mi się "sypie". Bo trzeba w nim kilka rzeczy wymienić.
Link konkursowy wystarczy że zagłosujecie na fotkę :mrgreen:
I tu drugi konkursik jak by się w pierwszym nie udało. Zdjęcie z ustawki :-P
Link do fotki
Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisałem tu :-D

Życie bez roweru jest jak papier toaletowy - długie, szare i do ****
www.motolublin.jun.pl
Pozdrawiam
Kamil
ArtiArt   10-08-2009, 18:13
#2
A to ty jesteś autorem tego drugiego zdjęcia ???

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   10-08-2009, 18:22
#3
Salamandra napisał(a):(...)
I tu drugi konkursik jak by się w pierwszym nie udało. Zdjęcie z ustawki :-P
Link do fotki
Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisałem tu :-D

No ciekawe. Undecided Miło zobaczyć swoje zdjęcie. Aż takim rygorystą nie jestem, ale warto puścić krótką informację na priv, że chce się wykorzystać czyjeś zdjęcie. Chociaz z drugiej strony zastrzeżeń żadnych nie robiłem i albumy są publiczne.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Tioger   10-08-2009, 19:51
#4
Zaczynam żałować że dałem tą fotkę :mrgreen:
Zamieniłbym ją z chęcią teraz, ale nigdzie tam nie ma takiej opcji. Dobra głosujcie na pierwszy konkurs :-P A jeśli zdobędę coś w tym drugim to oczywiście, że podzielę się z Jurkiem, tylko teraz mam nadzieję że to nie będzie rower :mrgreen:

Życie bez roweru jest jak papier toaletowy - długie, szare i do ****
www.motolublin.jun.pl
Pozdrawiam
Kamil
marzyciel9   10-08-2009, 23:15
#5
Kolego Salamandra, polecam Ci poczytać o prawie autorskim. To co zrobiłeś to zwyczajna kradzież. :evil:

tylko przełaj
Tioger   11-08-2009, 00:09
#6
marzyciel9 napisał(a):Kolego Salamandra, polecam Ci poczytać o prawie autorskim. To co zrobiłeś to zwyczajna kradzież. :evil:

Zdjęcia są ogólnodostępne więc mogę sobie je zgrać na dysk, tym bardziej że byłem na tej ustawce, a o prawach autorskich też nic Jurek nie pisał. A zdjęcie zostało zapożyczone a nie skradzione i przynajmniej forum reklamuje. :-x
Więc nie jestam samolubem :-P
Jurek jeśli masz jakieś zastrzeżenia to mogę napisać do zarządu konkursu o usunięcie fotki

Życie bez roweru jest jak papier toaletowy - długie, szare i do ****
www.motolublin.jun.pl
Pozdrawiam
Kamil
marzyciel9   11-08-2009, 10:32
#7
Salamandra napisał(a):Zdjęcia są ogólnodostępne więc mogę sobie je zgrać na dysk, tym bardziej że byłem na tej ustawce, a o prawach autorskich też nic Jurek nie pisał. A zdjęcie zostało zapożyczone a nie skradzione i przynajmniej forum reklamuje. :-x
Więc nie jestam samolubem :-P
Jurek jeśli masz jakieś zastrzeżenia to mogę napisać do zarządu konkursu o usunięcie fotki


Samo zgranie zdjęć na dysk nie czyni Cię ich właścicielem :!: Ponieważ to Jurek je wykonał :!: To, że byłeś niedaleko kiedy to zdjęcie było wykonane też do niczego Cię nie upoważnia. Jurek nie musi nic pisać o prawach autorskich, ponieważ te obowiązują i już. Ja jak np zostawiam rower na mieście też nie zostawiam kartki przypiętej do roweru, że jest mój.

Zdjęcie zostało skradzione, a nie wypożyczone :!:


Radzę Ci kolego poczytaj to:
http://pl.wikisource.org/wiki/Prawo_autorskie_(ustawa)

A w szczególności ten rozdział:
http://pl.wikisource.org/wiki/Prawo_autorskie_(ustawa)#Rozdzia.C5.82_14:_Odpowiedzialno.C5.9B.C4.87_karna
Jurek S   11-08-2009, 10:39
#8
No dobrze, zamknę już ten temat. Salamandra uczynił to raczej w nieświadomości i dobrej woli. W tym przypadku nic się nie stało, ale należy pamiętać o tym o czym pisali koledzy powyżej

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.