Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.10, 14:30, Łukoil Czuby
#21
Dzięki za wypadzik, jak na 1000 wypad w tym dziale uważam że za mało było awarii!!
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#22
Hehe no jak na jubileuszowa ustawkę to ciekawie było ;-). Dzięki Paweł za szybką transformację mtb na single speeda. To było ciekawe doświadczenie :mrgreen: . A i też dzięki Slv za rękawiczki. Profesjonalnie zabezpieczyłam przerzutkę i kawałek łańcucha.

Szkoda, że nie mogłam jechać dalej, szczególnie że ten ostatni lasek to właściwie był dopiero początek fajnych i nowych miejsc. Był jeszcze drugi i trzeci do którego nie dojechaliśmy Undecided . Aaa i szkoda też że chłopaki nie chcieli sami dalej jechać, bo tak ładne słońce wyszło, że aż szkoda było nie pojeździć i nawet trochę zła się zrobiłam, że postanowili wracali ze mną :mrgreen: :-P. A tak ogólnie to dzięki za towarzystwo i pomoc wszelaką. Grzesiek to mi nawet swój rower pożyczył, tylko zastrzegł że nie mogę obniżać siodełka :-P :mrgreen:. Śmiesznie było Smile

Trochę zdjęć ode mnie O TUTAJ
Odpowiedz
#23
czyli żałować, przednia przeztka odmówiła współpracy i po dłuższej zabawie dziewczynie zostawiam eden blat:/ może nas razem....
Odpowiedz
#24
Było zacnieSmile Myślę, że sobota 13go przejdzie do annałów Smile
Odpowiedz
#25
1000 ustawka przeszła do historii ;-)
Kilka fotek
Track
Pati jedzie na singlu Wink
Dzięki za fajną wycieczkę ;-).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#26
https://plus.google.com/photos/11162086 ... 66i836jUeg

oooo fajosko Big Grin sam bym tak nie zrobił :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#27
Pat napisał(a):Hehe no jak na jubileuszowa ustawkę to ciekawie było ;-). Dzięki Paweł za szybką transformację mtb na single speeda. To było ciekawe doświadczenie :mrgreen: ....
Nie ma za co, byłem to pomogłem ;-) I fajnie, że jednak dzięki Łukaszowi, który mnie namówił w ostatniej chwili, ruszyłem się z domu. Szkoda było nie pojeździć - taka dziś była prawdziwa złota jesień. Super!!
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#28
Mariox - "Przerzutki są dla trzepaków, dzięki temu parę gram można zaoszczędzić"
Dobre :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości