Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka 2012/2013
#21
Jogusie, jak ładnie ich nazywasz :mrgreen:
Ja póki co jestem megazajęta, ale zmieni się to w okolicach stycznia, także jeśli będzie wtedy jakieś miejsce, chętnie dołączę. Póki co - zazdroszczęSmile
Odpowiedz
#22
kris napisał(a):skoro nazbierała się nas tak duża grupa, to może zwiększymy czas wynajęcia hali z 1,5h do 2h. co o tym myślicie??@Monika czy jest w ogóle taka możliwość?
Ja myślę, żebyśmy zostawili póki co te 1,5 godziny - zobaczymy jak będzie z frekwencją i jak będzie się grało, a ew. w styczniu zwiększymy o pół godziny jeszcze (z tym nie będzie problemu).

Cytat:Ale jeśli już, to może wykombinować tak, żeby było to pół godziny wcześniej, a nie później?
W ten sposób nie da rady. Sala do 20.30 jest zajęta.

Obecne zapisy są na miesiące XI -XII, od stycznia będziemy na nowo formować grupę, także tych wszystkich, którzy mają możliwość grać od stycznia - zapraszam na kolejne zapisy (pewnie jakoś przed świętami będę zbierać zgłoszenia).
orientuj...
Odpowiedz
#23
A mogę prosić o jakiś dokładny adres na tej Niecałej? Tam jest jakaś szkoła czy co? Smile Szczerze mówiąc nie znam tych okolic :roll:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#24
W siatkówkę gra się tu: http://goo.gl/maps/9Z1p6
Odpowiedz
#25
Witam,

kiedy spodziewać się numeru konta?Smile
W drogę!
Odpowiedz
#26
hej,

wszyscy z listy siatkowej - dostali dziś na PW numer konta.
Przy 20-osobowym składzie - wyszło 21 pln za dwa miesiące gry.

do zobaczenia już w najbliższą środę ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#27
Wymęczyłem się jak nigdy! Ograłem się co nie miara, było naprawdę wspaniale! Bardzo dziękuję wszystkim za super grę. Czuję ją w nodze Tongue
I jakby to powiedział Bart: "Fajnie było zobaczyć te Wasze mordki uśmiechnięte" Big Grin
Tylko ja się pytam Pani przewodniczącej: Czemu mnie nie ma na liście?
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#28
Witam,

dzięki wielkie za..już wczorajszą gręSmile Widzimy się za tydzień Smile

Pozdrawiam!
W drogę!
Odpowiedz
#29
Cytat:I jakby to powiedział Bart: "Fajnie było zobaczyć te Wasze mordki uśmiechnięte" Big Grin
Potwierdzam :-D Miło było Was znowu zobaczyć i miło było poznać nowych uczestników/czki naszego siatkowego teamu :mrgreen:

Sezon siatkowy więc oficjalnie rozpoczęty :!: :->

A w kwestiach formalnych: nie otrzymałam jeszcze przelewu od paru osób:
- Mani
- Tomek (kolega Michała)
- Szczygiełek

michalbrodowski napisał(a):Tylko ja się pytam Pani przewodniczącej: Czemu mnie nie ma na liście?
Najprostsza metoda, żeby być na liście - to po prostu się na nią wpisać :-P ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#30
I ja dziękuję :-) Również miło było poznać i zobaczyć parę osób bez kasków :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości