Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka 2012/2013
#41
Ano delikatnie rzecz biorąc, ale ogólnie wynik 4:3 Smile
Dzięki wszystkim Smile
W drogę!
Odpowiedz
#42
Moja obecność jutro na siatce pod dużym znakiem ?Znowu warszawka.Nie wiem jak przetrwam środowy wieczór bez trenera Marioxa.Będę się starał jednak być.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#43
Ja w końcu będę Big Grin
Odpowiedz
#44
mani_73 napisał(a):środowy wieczór bez trenera Marioxa

no to czas na nowego trenera
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#45
KrzysiekP napisał(a):
mani_73 napisał(a):środowy wieczór bez trenera Marioxa

no to czas na nowego trenera

Przepraszam, nie jestem za bardzo w temacie, ale za nieobecność, wydaję mi się, żę należy się uszal, proszę Cię Krzysiu o odpowiednia reakcję przy najbliżeszj okazji.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#46
Masz jak w banku nawet double-uszal :mrgreen:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#47
Dzięki wielkie za kolejne, zacięte spotkanie Smile Mam nadzieję, że odniesione uszczerbki na zdrowiu zginą do nastepnej środy, a kilka ich było..

Pozdrawiam!
W drogę!
Odpowiedz
#48
I ja dziękuję. Mnóstwo nowych twarzy! Fajnie :-P
Odpowiedz
#49
Dziękuję za grę i jednocześnie jeszcze raz przepraszam Monikę że tak trafiłem na prawdę nie chciałem.
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#50
Cytat:Dziękuję za grę i jednocześnie jeszcze raz przepraszam Monikę że tak trafiłem na prawdę nie chciałem.
Spoko, nawet dziś już nie kręci mi się w głowie :-P

Gorzej ze Sławkiem i jego nogą: pęknięcie kości śródstopia :-(
Od stycznia może uda mu się wrócić do gry. Trzymajcie kciuki.
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości