Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna 2012/2013
#1
Jest już poza sezonem, więc warto dodatkowo spróbować czegoś innego niż rower. Proponuję zatem żel na włosy i ciśniemy w halówkę Wink Ja to równie dobrze mógłbym w kosza, ale poza Bartem to chyba chętnych nie znajdę (czy może jednak?).

W poniedziałek podzwonię po szkołach na Czubach i LSM i zorientuję się kiedy i w jakich godzinach można coś wynająć w rozsądnej kasie. Proponuję zebrać ekipę ok. 15 osób, zebrać kasę z góry i wynająć salę od przyszłego tygodnia do końca listopada (później się przedłuży na grudzień i może styczeń).

Kto jest chętny i jakie godziny i dni na tygodniu Wam pasują? Czwartki odpadają, wtorki lub środy byłyby idealne Smile Wpisujcie się.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
ja się piszę na piłkę i na koszaSmile mi osobiście środa pasujeWink
Bądź swoim własnym bohaterem!
Odpowiedz
#3
Tak jak Grześ pisał, z chęcią poprzepychałbym się w trumnie, coś w ten deseń
Arrow http://www.youtube.com/watch?feature=en ... QbUD0&NR=1,
a piłka nożna, to tak w sumie, prawdę powiedziawszy, hmm, sam nie wiem.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Ja na nogę bardzo chętnie. Każdy wieczór oprócz wtorków. A taka środa to najbardziej. :-)
Odpowiedz
#5
Bart napisał(a):Tak jak Grześ pisał, z chęcią poprzepychałbym się w trumnie, coś w ten deseń
Arrow http://www.youtube.com/watch?feature=en ... QbUD0&NR=1,
a piłka nożna, to tak w sumie, prawdę powiedziawszy, hmm, sam nie wiem.

nie będę oryginalny ale aż się ciśnie na usta: ale urwałWink
Bądź swoim własnym bohaterem!
Odpowiedz
#6
Jeśli to nikomu by nie przeszkadzało, że moje umiejętności są na poziomie "reprezentacyjnym" (czytaj: poniżej zera...), "h(ch?)aratałbym w gałę" tylko i wyłącznie dla zrzucenia brzucha :-( ,to środa by mi odpowiadała i całkiem możliwe, że parę osób ode mnie z pracy też byłoby chętnych.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Póki co było za mało chętnych, więc nic nie ruszałem w tym kierunku, teraz mnie nie ma w Lublinie, więc póki co zostawiłem temat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś z zainteresowanych osób coś zrobił w kierunku zorganizowania sali Smile

Warto się dowiedzieć w SP42 (Rycerska), SP46 (Biedronki), SP38 (Wołodyjowskiego), Gim7 (Krasińskiego) i LOIX (Struga) Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Jak byście coś organizowali to piłka nożna i kosz się pisze
Jeśli jeździć to tylko rowerem ...  
CUBE LTD 29 PRO
Odpowiedz
#9
Ja jestem zainteresowany pograniem w nogę. termin środa-super.
Odpowiedz
#10
To może ktoś się odezwie i zbierze sie skład do pogrania Smile
Jeśli jeździć to tylko rowerem ...  
CUBE LTD 29 PRO
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości