Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodel Mix
#11
Tym bardziej, że w sobotę ma padać...
Odpowiedz
#12
U mnie niedziela zarezerwowana jest dla rodziny.
Jutro z powodu planowanych opadów deszczu ja odpuszczam. Oczywiście kto chce może jechać wg wyznaczonej trasy.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
Jak będzie sucho i plany mi się nie zmienią to stawię się jutro o 8 przy lkj.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#14
Przy lkj pojawili się: Kelly, Darek, ArtiArt, Sietniok i ja. Artur po godzinie kręcenia z nami i namieszaniu w mapach kierownikowi wycieczki - zmył się do domu. Ale Paweł i tak sobie dzielnie radził w opanowaniu map czego efektem jest nasz szczęśliwy powrót do domu i nie o 22 jak krakali niektórzy :mrgreen:
Było dużo piachu, trochę błota, mnóstwo przepięknych widoków i kino Wrzos ;-)
W Kazimierzu podzieliliśmy się na miłośników kolei i fanów terenu. Ania i Darek popedałowali do Puław na pociąg a ja z Pawłem postanowiliśmy zobaczyć się z niezwykle zapracowaną podczas tego weekendu Magdą ;-) . Po miłym spotkaniu postanowiliśmy dalej pedałować choć Magda kusiła busem :mrgreen:
Dystans u mnie 153km.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#15
Wycieczka super! Towarzystwo świetne! Dziękujemy za miłe przyjęcie i polecamy się na przyszłość. Darek już szykuje propozycje męskiej wyprawy w terenie... :->
Odpowiedz
#16
Dawać foty :-D
A co do mieszania to nie trzeba było bo kierownik sam dobrze miesza. Jak ja bym się do tego dołożył to faktycznie by Was 22 zastała. :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#17
przy pomniku UFO wymiękłem (udało mi się odczytać treść tablicy informacyjnej) Confusedhock:
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości