Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piotr Domienik Full Serwis - Ciepła 7
#1
Witam,
na forum nie znalazłem nic o tym serwisie, więc dodaję temat i chcę podzielić się moją opinią.

Adres to ul. Ciepła 7, a dokładnie znajduje się on za Lubelskim Klubem Jeździeckim. Bardzo komfortowy dojazd, jadąc od ul. Krochmalnej ścieżką rowerową trzeba przejechać jakieś 150 metrów do mostu nad Bystrzycą. Obok mostu jest wejście do serwisu - już mniej komfortowe, bo jest kilka schodków i trzeba znieść lub sprowadzić rower.

Korzystałem z niego w niewielkim zakresie, bo tylko centrowałem koło, jednak byłem miło zaskoczony uprzejmą i sympatyczną obsługą. Jakość naprawy też bardzo dobra, cena - 10zł, wszystko od ręki, rower wrócił po 3 minutach.

W razie potrzeby będę na pewno kierował do Full serwisu i mam nadzieję, że jakość usług i obsługi (i wysokość cen także) nie zmienią się.

Zapraszam do dzielenia się opiniami.
Odpowiedz
#2
Również zdarzyło mi się odwiedzić ten serwis.

Pozytywnie jak najbardziej, szybko i niedrogo.

Polecam
Łukasz
Odpowiedz
#3
Ja również korzystałem z usług i potwierdzam opinię poprzedników Smile
Who Dares Wins
Odpowiedz
#4
Ja również potwierdzam. Robiłem tam pełen przegląd. Bardzo przystępna cena zważywszy, że podjechał do mnie by odebrać sprzęt. Smile Szybko i fachowo. Polecam.
Odpowiedz
#5
Parokrotnie korzystałem z bezpłatnych konsultacji czy drobnych uprzejmości typu wypożyczenie pompki. Za każdym razem uprzejmie i miło. Dobry klimat.
Odpowiedz
#6
Również potwierdzam fachową i szybką naprawę roweru w miłej atmosferze,za drobną opłatą ;-) .Jedyny mankament jaki stwierdziłem, to nieczynny serwis w godzinach pracy,bez żadnej informacji Cry .Trafiłem tak dwukrotnie i musiałem się udać do konkurencji :roll: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości