Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.05, g9, PKP Puławy -Rowerowy Piknik Rodzinny Puławy-Gołąb
#1
Już dziś na miesiąc przed 11 maja (sobota) zapraszam wszystkich lubelaków, miło wspominających nasze wyjazdy rodzinne z Czechowa, na Rowerowy Piknik Rodzinny z Puław do Gołębia. W dwie strony ok. 30 km. Zaczynamy o 9:00 przy Dworcu Puławy Miasto.
W planie:
- Msza św. w pięknym renesansowym kościele z Domkiem Loretańskim,
- ognisko z kiełbaskami,
- zwiedzanie miejscowego Muzeum Rowerów.
Dogadujcie się ze sobą ws. dojazdu pociągiem (najwygodniej i najpraktyczniej) albo samochodami.
Pozdrawiam.
-ks. Michał Szuba


W tytułach tematów ustawek i imprez proszę podawać zawsze datę, godzinę i miejsce!
Odpowiedz
#2
Ajajaj. Ciekawa propozycja, lecz obowiązki kolarskie nie pozwalają się stawić na tym wypadzie.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
Reanimacja ustawek rodzinnych! SuperSmile
Zachęcam wszystkich uczestników ustawek rodzinnych i rekreacyjnych z ubiegłych lat! Szykuje się fajny piknik :->

Ja niestety w przyszłym tygodniu będę miała trochę pokrojone kolano - więc sezon rowerowy dopiero mogę zacząć w końcówce maja jak dobrze pójdzie Undecided

Ale mam nadzieję, że to nie ostatni piknik niedzielny na ziemi puławskiej ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#4
Jeśli nic nadzwyczajnego nam nie wypadnie, to stawimy się na pewno całą trójką.

-------------------------
Kasia Arek i Julka
Odpowiedz
#5
Czy wyjazd jest nadal aktualny?
Odpowiedz
#6
Wyjazd cały czas jest aktualny, widzimy się na dworcu Puławy Miasto.
Macie 2 pociągi:
- tańszy Regio o 7:45, jesteście na 8:36 albo
- droższy TLK o 8:25, jesteście wtedy równo na 9:00.
Do zobaczenia!!!
Odpowiedz
#7
SPROSTOWANIE!!!
Podtrzymując cały czas zaproszenie do Puław w najbliższą sobotę muszę sprostować dwie rzeczy:
- niezależnie ode mnie zmianie uległa trasa wyjazdu, nie wiedziałem o tym wcześniej, ale jedziemy ten sam dystans tyle, że nie do Gołębia, ale do Janowca (równie pięknie, a może i piękniej)
- żałuję, ale nie będę mógł być z Wami, ponieważ mam w Lublinie święcenia diakonatu mojego rodaka z Łęcznej.
Przesyłam link do strony Puławskich Pielgrzymek Rowerowych, sami zobaczcie, że wyjazd do Gołębia odkładamy w czasie do 8 czerwca, a już na 18 maja zapraszam na akcję "Łączy nas rower":

http://pulawskie-pielgrzymki-rowerowe.p ... trajdy.jpg

Do zobaczenia i przepraszam za zamieszanie.
Odpowiedz
#8
Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to pojawimy się. 2 lata temu bardzo nam się taki wyjazd rodzinny spodobał. Gorąco polecam. Dla niezdecydowanych - tak było 01.10.2011 r. (co prawda Nałęczów i okolice, a nie Puławy i Janowiec) https://plus.google.com/photos/10669781 ... banner=pwa
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
My tym razem odpuścimy wyjazd do Puław i poczekamy na inny wyjazd tym razem z obowiązkową obecnością ks. Michała ;-) . Jednak dla tych co chcą baaaaaardzo rekreacyjnie w gronie kilku rodzin z dzieciakami objechać Zalew, proponuję spotkanie przy stadninie LKJ o 11:15.

-------------------------
Kasia Arek i Julka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości