Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.08.2009 LKJ godz. 18.00 - Bocznymi asfaltami do Bychawy
#1
Ja tego podejścia się podejmuję :mrgreen:
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#2
Oczywiste, że jadę ;-) Mam nadzieje, że tym razem deszcz nas nie dogoni :-P
Odpowiedz
#3
Ile to będzie km i czy zdążymy przed meczem? ;p
Odpowiedz
#4
W takim razie jak będzie pogoda to jestem. A jak zajdzie taka konieczność to dostosuję tempo do programu tv ;p;p;p;p
Odpowiedz
#5
No nie, Panowie. W ten sposób osłabiacie :-( ducha kobiecego na tym forum. Wywalczyły ;-) sobie kobiety środę do jazdy, rekreacyjnej, spokojnej a tu taka konkurencja :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
kola napisał(a):Ale spokojnie...żadnego cudu nie będzie :-)
no Twoja wiara w "ducha kobiecego" na tym forum jest naprawdę wielka... :-P
Odpowiedz
#7
Monika napisał(a):
kola napisał(a):Ale spokojnie...żadnego cudu nie będzie :-)
no Twoja wiara w "ducha kobiecego" na tym forum jest naprawdę wielka... :-P

Podpisuje się pod tym co napisała Monika :mrgreen:
Ja będę na ustawce i będę uskuteczniać tempo rekreacyjno-turytyczne :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#8
:mrgreen: się pojawię :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Choćby się waliło i paliło pojawię się :mrgreen: P.S. Mogę się troszeczkę spóźnić -max. do 10 min. DO ZO!
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
kola napisał(a):Dziewczęta..Jest 14.50 :-), a ogłoszenia o Damskiej Ustawce jak nie ma tak nie ma. To co mają począć nieboraczki, bidulki, nieszczęśnicy :-) którzy koniecznie chcą dzisiaj pojeździć, a nie chcą zostać na lodzie? Mają co 5 sek. odświeżać stronę z nadzieją, że coś będzie organizowane? :-) Wierząc do 17.58 w Ducha Kobiecego? :-) Więc wzięliśmy się i sami zorganizowaliśmy jazdę.

spoko panowie, pewnie od przyszłego tygodnia jak Karola wróci do Lublina a i ja wrócę do pracy i uporządkowanego ;-) trybu życia to tradycja damskich ustawek powróci (cóż przerwa wakacyjna nam się zrobiła :roll: ) i będziemy o nich informować odpowiednio wcześniej
ja sobie dzisiaj trzasnęłam mały powolny standardzik po różnego rodzaju Zemborzycach, ale przed południem, bo akurat miałam czas, a nie ogłaszałam tego bo przed południem to i tak nikt by się nie zgłosił
a więc nieboraczki i bidulki hihi miłej jazdy popołudniowej życzę :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości