Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.12, 10.00, Lotniczy Rajd Rowerowy, Siedziba Radia Lublin
#1
W dniu 1 grudnia odbywa się dzień otwarty na Lubelsko - Świdnickim lotnisku. Ja się wybieram rowerem (oczywiście). Start o 10 spod siedziby Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2. Serdecznie zapraszam w imieniu Piotra Wróblewskiego. Link TUTAJ
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
jadę :-D
Odpowiedz
#3
właśnie miałem zakładać taki temat Smile

jeżeli nie rozpęta się zamieć to chętnie potowarzysze

to wyprawa szosowa jak rozumiem?
Odpowiedz
#4
A którędy będzie przejazd? Może bym się podłączył po drodze, bo jest duża szansa, że będziecie jechać koło mnie Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Przymierzam się i ja. Ale zastanawiam się czy nie dołączyć do naszych znajomych ze Swidnika. Startują o 10.00 spod fontanny. Zanim ja dojadę na Obrońców Pokoju będę w pół drogi do Świdnika.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Też się nad tym zastanawiałem
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
To może ustawka przy mariox'owej stokrotce? :lol: ... znaczy: na strzyżowaniu dr. męcz. majd. - krańcowa (po stronie stokrotki) o 9:20? :-P

s.
Odpowiedz
#8
slv napisał(a):To może ustawka przy mariox'owej stokrotce? :lol: ... znaczy: na strzyżowaniu dr. męcz. majd. - krańcowa (po stronie stokrotki) o 9:20? :-P

s.
Może być. Stokrotka znajduje się, jak napisał slv przy skrzyżowaniu Dr. Męcz. Majdanka - Krańcowa. Spotykamy się na ścieżkochodniku przy sygnalizacji świetlnej o godzinie 9.20.
Odjeżdżamy punktualnie.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
Chyba Radio Lublin
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#10
Ja będę z córą ale bez rowerynkiSad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości