Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szlak rowerowy w okolicach Krzczonowa
#1
Poszukuję osób, które posiadają informacje związane ze szlakiem rowerowym w okolicach Krzczonowa.
Odpowiedz
#2
Swego czasu Koleżanka Wiorka wrzucała tu przewodnik po Powiecie Świdnickim, był tam m.in. szlak widący w okolice Krzczonowa KLIK.
Oprócz tego, szukaj na mapie "Okolice Lublina - Część Południowa", jest parę szlaków w okolicy.
Chyba, że potrzebujesz innego rodzaju informacji o szlaku, tylko napisz jakich i o jakim szlaku konkretnie :-). Kilka osób od nas parę razy tam zawitało, każdy może coś powiedzieć Wink. Wiemy, np. gdzie jest fajne miejsce na ognisko :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Witam.
Znam ten świdnicki przewodnik, ale czytałem kiedyś o szlaku, który zaczyna się i kończy w Krzczonowie. Czasami gdzieś znajduję w internecie jakieś krótkie informacje.
Chciałbym zebrać jak najwięcej informacji na temat tego szlaku i zamieścić je w przewodniku multimedialnym nad którym pracuję. Będzie w nim też interaktywna mapa, więc warto zamieścić na niej jak najwięcej szczegółów.
Pracuję też nad stworzeniem szlaków w dolinie Giełczwi...rowerowych i pieszych. Szukam też informacji na temat ciekawych miejsc na tym terenie i osób, które chciałyby się włączyć do współpracy przy takim przedsięwzięciu. W lipcu tego roku organizowałem w Gardzienicach imprezę "Giełczewski Kociołek" i wspólnie z klubem Alfa ze Świdnika robiliśmy rajd rowerowy. Okolice są ciekawe do jeżdżenia i uważam, że warto to zebrać w całość i przygotować pod kątem turystyki pieszej i rowerowej.
Mój adres mailowy: <!-- e --><a href="mailto:dumas1@o2.pl">dumas1@o2.pl</a><!-- e -->
Pozdrawiam
Piotr Duma
Odpowiedz
#4
Jakby jeszcze komus informacje były potrzebne to mozna tu kliknąć :-)
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości