Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandia Maraton 2013
#1
Wstępny kalendarz Skandia Maratonu na sezon 2013
27 kwietnia 2013 - Warszawa Ursynów
18 maja 2013 - Kraków
8 czerwca 2013 - Dąbrowa Górnicza
15 czerwca 2013 - Bytów
7 września 2013 - Cieszyn
28 września 2013 - Rabka Zdrój
5 października 2013 - Kwidzyn

Wydaję mi się, że Cieszyn i Rabka będą fajne Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
Nie ma Rzeszowa, bieda po całości.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Dla nas Lubelaków ten kalendarz jest jednym z najgorszych od lat. Nie ma niestety Nałęczowa,ani Lublina. Większość wyścigów bardzo daleko, oprócz Warszawy i Krakowa. Podejrzewam że nie dużo ludzi z lubelskiego skusi się na walkę w "generalce".
Odpowiedz
#4
No ja na pewno i parę osób z LTK. Erkado chyba też będzie jeździć.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
Lubelszczyzna wypadła z TdP, ze Skandii i pewnie już tam za szybko nie wróci.
swoją drogą, ciekawe, jak będzie z Mazovią w 2013

ogólnie to słabo, tak jak słabe są te lokalizacje Sad
Odpowiedz
#6
Lang boi się organizować tutaj imprezy, po ostatniej skandii gdzie było więcej wypadków drogowych, niż na innych edycjach raziem wziętych.
Zwłaszcza, że został nominowany do Rady Bezpieczeństwa Imprez Masowych, więc musi dbać o swój wizerunek, a lubelszczyzna mu nie sprzyja.
Odpowiedz
#7
MindEx napisał(a):Lubelszczyzna wypadła z TdP, ze Skandii i pewnie już tam za szybko nie wróci.
Jeśli chodzi o TdP to jakiś czas temu czytałem jego wypowiedź, jako by TdP miał się znowu pojawić w Lublinie w 2014r, chociaż to akurat zależy pewnie od tego czy miasto wyda kasę na organizację.
Odpowiedz
#8
Ja jeszcze pamiętam jego magiczne słowa na Skandii w tym roku gdzie mówił ,że Lublin miałby się pojawić w 2013, jak wiemy to się nie stanie bo trasa praktycznie jest już zaplanowana.
Odpowiedz
#9
kuczy napisał(a):Jeśli chodzi o TdP to jakiś czas temu czytałem jego wypowiedź, jako by TdP miał się znowu pojawić w Lublinie w 2014r, chociaż to akurat zależy pewnie od tego czy miasto wyda kasę na organizację.

Przy okazji jakiejś relacji telewizyjnej wspominał, że chciałby aby TdP przejeżdżał na zmianę przez Polskę wschodnią, centralną i zachodnią. Więc może niekoniecznie Lublin, ale np. Zamość?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości