Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie klocki do Avid Elixir R?
#1
Hej

Będę wymieniał klocki, oczywiście na metaliczne, tylko jakiej firmy? Oryginalny komplet Avidów to dwie stówy z przesyłką, może polecicie coś dobrego w dużo niższej cenie?

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Przetestuj A2Z, spoko klocki , ja używam półmetalików , metale coś ok 60zł/koło
Odpowiedz
#3
ja polecam kevlary z superstar components jukej, żywotność zbliżona do metalików, ale nie jęczą gdy są zasyfione czy mokre jak metaliki
Odpowiedz
#4
A2Z półmetaliczne - jedna wycieczka w deszczu i błocie po SG :/
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#5
szymek_sq napisał(a):A2Z półmetaliczne - jedna wycieczka w deszczu i błocie po SG :/

Ja z zasady nie ruszam się z domu jak leje i jest błoto , bo nie widzę w tym przyjemności ...
klocki przeżyły Bieszczady i nie jedne błoto i deszcz na trasie i mają się dobrze , a i cena przyziemna...ja tylko rekomenduje A2Z , a już jaką wersję to zależy od zasobności portfela
Odpowiedz
#6
Ja mam teraz Clarks Metaliczne i są całkiem spoko, tylko trzeba troszkę rozgrzać tarczę, żeby zaczęły na prawdę dobrze hamować. Zapłaciłem chyba 55zł w Bike Boys.
Odpowiedz
#7
Ja kupuję tu ... nie wiem jak teraz ale na początku sezonu gość miał najtaniej.
Jeśli nie ma obecnie aukcji trzeba napisać wtedy wystawia.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22181542
http://allegro.pl/clarks-klocki-shimano ... 34062.html

A klocki na których śmigam to Clarks model VRX841C (metaliki) - sprawują się naprawdę dobrze (z tego co widzę 44 PLN + przesyłka 5 PLN).

Pozdro
Artur
Mędrzec nie mówi tego co wie, głupiec nie wie co mówi.
Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Odpowiedz
#8
Dzięki za odzew, dziś zakupiłem Clarksy metaliczne u Boysów, na wiosnę pewnie założę, bo po doczyszczeniu sprzętu okazało się, że oryginalne Avidy jeszcze trochę pojeżdżą Wink

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości