Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konkurs ofert w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa
#21
Ok. Ustalmy konkretnie godzinę i miejsce. Dla mnie godzina może być każda, miejsce też. W sobotę po południu raczej w żadnej knajpie spokoju nie będzie :/ Dobrze by było gdzieś w nie knajpie się spotkać. By można było normalnie rozmawiać, nie po ciemku. Nie mam pomysłów na razie.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#22
Tak w ogóle, to poza pomysłem Rafała ktoś ma jakieś jeszcze? Program dotyczy również wytyczania nowych szlaków, m.in. rowerowych. Ktoś kiedyś mówił, że ma jakieś pomysły w tym zakresie. Można byłoby się w tym zakresie skonsultować z Kolegą Juraszem, ma doświadczenie w wytyczaniu szlaków rowerowych, mógłby coś podpowiedzieć od strony technicznej i kosztowej (gdyby zechciał).
Sprawa jest trudniejsza, jeśli chodzi o finanse przeznaczone na to zadanie (10 tys), ale trzeba byłoby się zastanowić, czy nie byłoby łatwiejsze w realizacji.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#23
Maraton MTB na Dniach Dobrosąsiedztwa w Zbereżu Adamczukach Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#24
No właśnie, musimy jakoś ustalić co chcemy zrobić bo po podstawa. Mnie cały czas ciągnie do tego by powtórzyć wyścig jaki odbył się na Bikeparku. Ale nie będę się przy tym upierał jeśli nie będzie chętnych. Może być jakaś impreza turystyczna, możemy wytyczyć szlak rowerowy imienia znanego lubelskiego propagatora turystyki rowerowej Jerzego Storczyka.
Jeśli będą chętni to możemy spróbować napisać wnioski na dwie imprezy.
W piątek jest spotkanie zarządu, będziemy mieli wtedy może jakiś zarys kalendarza RL.

Kuba co do Maratonu to chyba musisz gadać z organizatorami Dni Dobrosąsiedztwa. Ja organizacji Maratonu się nie podejmuję.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#25
Panowie może być jeszcze potrzebne coś takiego
do kopiowania "słów kluczy", chyba że jest coś nowszego.
Odpowiedz
#26
Z dokumentów programowych/strategicznych i innych tego typu opracowań, to lepiej chyba korzystać z tych dla woj. lubelskiego, a nie lubuskiego ;-)
Te powinny być przydatne:
http://www.bpp.lublin.pl/oprac1/turysty ... tyka.c.pdf
http://www.bpp.lublin.pl/oprac1/turysty ... etingu.pdf
http://www.lubelskie.pl/img/userfiles/f ... SKIEGO.pdf
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#27
Przepraszam!!! Jakiś padnięty byłem jak to podlinkowywałem ;-(
Przeglądałem dla lubelskiego a potem nie wiem dlaczego dałem takiego linka.

Co do miejsca spotkania to może ktoś ma zaprzyjaźniona firmę, która ma własna salkę konferencyjną i mogłaby w weekend udostępnić na kilka godzin.
Spróbuję podpytać w paru miejscach. Myślę że więcej niż 10 chętnych na spotkanie nie będzie.
Odpowiedz
#28
Jakbyś podpytał to było by super! Oby tylko to było gdzieś w okolicach centrum. Ja nikogo za bardzo nie mam, chyba że nie jest dla Was jakaś salka kościelna.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#29
OK Podpytałem i wstępnie mam miejsce na sobotę na 10 (max 2 h). Niestety poza centrum ale jest niedaleko duży darmowy parking na blaszanki. Samo miejsce jest ograniczone do 6 osób max. 10. Potrzebuje wyraźnych deklaracji do jutra do 15, kto przyjdzie z kontaktem telefonicznym wrzuconym na PW. Dla naprawdę zainteresowanych tematem (a nie biciem piany) szczegóły podam po deklaracji.
Odpowiedz
#30
Po naradach z Głównym Organizatorem spotkania Mariuszem Marioxińskim ustaliliśmy że spotykamy się w sobotę o godzinie 18:00 pod Bramą Krakowską. Będziemy szukać w miarę cichej knajpy do rozmowy.
Spotkanie jest OTWARTE dla wszystkich. Dla tych co chcą posłuchać, dla tych co chcą wspomóc nas słowem i dla tych którzy chcą wspomóc nas czynem!
Celem spotkanie jest przede wszystkim ustalenie jakie mamy pomysły i na które pomysły piszemy wniosek o dofinansowanie. W dalszej części ustalimy szczegóły imprez oraz szczegóły dotyczące napisania wniosku.

Zapraszamy więc serdecznie!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości