Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie jest Felek?
#1
Hej Panie Grzegorzu dlaczego kolega Damian został usunięty z forum?Jakieś wyjaśnienie poproszę chyba że forum jest prywatną własnością wtedy ok rozumiem.
Odpowiedz
#2
Bart, zaraz zrobi porządek. :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#3
Iwson zrób porzadek :-D
Odpowiedz
#4
Koledzy, cały czas robię porządek, sciany pomalowane, zostało tylko umyc podłogę, zapastować i jazda do cioci na barszczyk, rybę, czy ukradkiem jakis schab w sosie. Gdzie jest felek? kurde nie wiem, był okres gdy często trąbiłem na koleszke w kaszkiecie, ale ostatnimi czasy, cieżko jest mi go namierzyc. Taka sprawa, serdecznie pozdrawiam.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#5
Nowy rok nam się zaczął a tu widzę dalej brak informacji o naszym koledze. Może już pora na informacje od "władz" ?
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#6
Wygląda na to, że w Nowy rok wchodzimy z niezałatwionymi starymi sprawami. Ale żeby tematu nie ciągnąć to gwoli sprawiedliwości trzeba to wyjaśnić, a ponieważ mam wiedzę to zrobię to chociaż powinien kto inny. Damian napisał jak wiecie mocny tekst na wewnętrznym forum. Jako powód usunięcia konta dostał informację, że zrobił to jako nieuprawniony. Gdyby to było tylko z tego powodu, usunięcie jego konta byłoby bezprawne bo każdy kto loguje się ze swojego konta ma prawo pisać wszędzie gdzie tylko portal mu udostępnia. A na skutek jakiegoś błędu zdarzyło się tak, że ten dostęp miał i nie tylko on. Ale na końcu swojego postu Damian napisał, że jeżeli jego post zostanie usunięty to prosi też o usunięcie jego konta. A administrator ma prawo usunąć każdy post z forum wewnętrznego, który pochodzi od osób nie stowarzyszonych. Ja tylko nadmienię, że nie administrują tą częścią forum.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Aha ... ale ty chyba nie cała prawda a raczej przyczyna :?: ;-)
Mędrzec nie mówi tego co wie, głupiec nie wie co mówi.
Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości