Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okulary rowerowe z adapterem szkieł korekcyjnych
#11
ja wcześniej używałem onyxów acenta, ale obecnie używam serfas isla - są na szczuplejszą twarz ale jakość wykonania trochę lepsza - lepiej zamocowane noski i elastyczne zauszniki
Odpowiedz
#12
1/2toragościa napisał(a):ja wcześniej używałem onyxów acenta, ale obecnie używam serfas isla - są na szczuplejszą twarz ale jakość wykonania trochę lepsza - lepiej zamocowane noski i elastyczne zauszniki

A jak to wygląda cenowo? Google milczy na temat sklepu/dystrybutora w naszym bananowym kraju? ;-)
Odpowiedz
#13
zamawiałem na ibeju, bo polski dystr. serfasa nie miał okularów w ofercie, koszt około 170pln z wysyłką

bbb ma ze 2a modele w ofercie, kiedyś w cyklo mieli - nie wiem jak teraz
Odpowiedz
#14
Słyszałem, że Google wycofuje się już ze swoich okularów, a ostatnio coraz więcej słyszy się o soczewkach ich autorstwa.
Mój znajomy ma Oakleye, ale sam nie jestem do nich przekonany.
Odpowiedz
#15
Zastanawiałem się nad taka opcją. Potem z niej zrezygnowalem. Odrzuciła mnie na pewno cena rozwiazania. Jak również przekonałem sie do soczewek. Obecnie nosze soczewki oraz jak mam taka potrzebę to po prostu nakładam okulary przeciwsłoneczne ( w lecie na rower koniecznie, jesienią zależy od pogody ale w sumie są dni kiedy nie mam potrzeby nałozenia).

Ostatnio zamawiałem przez neta. https://c-o.com.pl/okulary-przeciwslonec...c8,pl.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości