Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.08.-godz. 18.00 - LKJ
#11
Bart napisał(a):My z Kolą planujemy co najmniej dystans trzycyfrowy, tempo żwawe i tak myślę że zahaczymy o początek soboty , no ale na nas nie patrz, my wiadomo - hardkory :mrgreen: , niech się lepiej organizator wypowie :-D

Zobaczycie, że Was w końcu przesunę ;-) do działu Treningów. :-D
Karola i Magda, wracajcie Cry
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Tak na 80% na pewno się pojawię, oświetlenie mam i chętnie wykręce pare km po zmroku. :-) Jaki mniej więcej dystans będzie?
Odpowiedz
#13
jeżeli głownie asfalt będzie to tyż wpadnę :-)
Odpowiedz
#14
witam będę na starcie jeśli trasa będzie po asfalcie to ruszam z wami hej
Odpowiedz
#15
bedeSmile juz wyjedzam;d
Odpowiedz
#16
wielki dzięki tym,co przejechali całą traskę.
Do końca dojechało nas ośmiu,a pod LKJ było 16 osób ale sukcesywnie "urywali" się /zapewneszczegóły ktoś poda/.
Jeszcze raz dzięki i do następnego razu
Pozdrawiam
Mariusz
PS. skład i dystans pewnie poda ktoś bardziej zorientowany :mrgreen:
Odpowiedz
#17
Też wielkie dzięki wszystkim, z którymi jechałem początkowy kawałek. Potem tak wyszło, że sie odłaczyliśmy z felkiem i Krzysiem dm i chłopaki dali czadu i tempo było świetne( czasem wymiękałem :-P ).
Pozdrawiam wszytskich i jeszcze raz wielkie dzięki :->
Odpowiedz
#18
dzięki wszystkim za jazdę szczególnie dla Kreciczka i Felka u mnie wyszło 77.6 km pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę
Odpowiedz
#19
Witam, bardzo udany wypadzik, trasa ciekawa, a nawet ciekawsza była nocą. W Nałęczowie trochę się "odchamiliśmy", słuchając poloneza. Tempo czasami było dość żwawe. Czekam na następną taką ustawkę.

Pozdrawiam
Piotrek.
Piotrek.
Odpowiedz
#20
Wypadzik ciekawyWink tempo było zróżnicowane;d dla mnie ogolnie rzecz biorac idealneBig Grinja door to door miałem 92 kmWink czekam na nastepna ustawke;d
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości