Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.08.-godz. 18.00 - LKJ
#1
hej wszystkim :mrgreen:
tak jak w temacie - trasa spokojna i może trochę pokręcimy po zmroku - wczoraj padały propozycje aby coś pokręcić wieczorem - więc kto chętny??
sugeruję zabrać oświetlenie i do póóóóóóóźnegoooo wieczora można zrobić jakąś fajną pętelkę
Pozdrawiam
Mariusz
EDIT : ze względu na sugestie Forumowiczów oraz wczorajsze opady pojedziemy /prznajmniej większość trasy / omijając wszelkie bajora i bagna :mrgreen: ,wczoraj było grupowe mierzenie głębokości kałuż i błota więc dziś inne atrakcje
Odpowiedz
#2
Mariusz, a jak z podłożem ?, bo ja baaaaardzo chętny na wieczorno-nocną pętęlkę, ale będę miał problem jeżeli nie będzie asfaltu :-( ...
Odpowiedz
#3
kola napisał(a):Ja bardzo chętnie bym się zabrał, ale na razie mam możliwość jazdy tylko po szosie. A jak planujesz poprowadzić ekipę?
Pozdrawiam
-Krzysiek
- to pojedziemy większość szosą :mrgreen: ,zresztą po wczorajszym deszczu nie sądze aby było sucho /wczoraj sam się przekonałem /, myślałem o takim większym kółku z "zachaczeniem" o Nałęczów .
Odpowiedz
#4
o któej był by planowany powrót? bo widzę że bardziej nocny wypadzik się szykuje.
Piotrek.
Odpowiedz
#5
PiotrokeJ napisał(a):o któej był by planowany powrót? bo widzę że bardziej nocny wypadzik się szykuje.
- powiedzmy,że ok. 22-23 - ale jeśli ktoś będzie musiał wracać wcześniej /jak wczoraj jeden z uczestników - przepraszam zapomniałem imię / to wrócimy wcześniej .
PS. mam dobre światło - gdyby ktoś chciał mogę pożyczyć na wyjazd
Odpowiedz
#6
A jakie tempo i jaki dystans planujecie?? Ostatnio czuję trochę kolano więc jeśli będzie za mocno to boję się, że mogę odpaść...
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#7
My z Kolą planujemy co najmniej dystans trzycyfrowy, tempo żwawe i tak myślę że zahaczymy o początek soboty , no ale na nas nie patrz, my wiadomo - hardkory :mrgreen: , niech się lepiej organizator wypowie :-D
Odpowiedz
#8
Z Niedrzwicy jak widzę dzisiaj nic nie będzie więc pewnie też się pojawię :->
Odpowiedz
#9
Bart napisał(a):My z Kolą planujemy co najmniej dystans trzycyfrowy, tempo żwawe i tak myślę że zahaczymy o początek soboty , no ale na nas nie patrz, my wiadomo - hardkory :mrgreen: , niech się lepiej organizator wypowie :-D
- Panowie, nie róbcie sobie jaj z poważnych rzeczy :mrgreen: .
A tak już na poważnie - przecież nikt nie będzie nikomu mówił ile ma w danym dniu przejechać km -jak będe się czuł na siłach to może sam z Wami coś dokręce jeszcze.
Odpowiedz
#10
Ok, ok, przepraszam, mam nadzieje, że nikt nie wziął sobie tego tak do serca, na poważnie :-D...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości