Ankieta: Co myślisz o logo sponsora na strojach Forumowych
Nie chcę sponsora
Zgadzam się, jak stroje będą za darmo
Zgadzam się, jak stroje będą tańsze
Jak będzie sponsor to nie kupuję
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 23-11-3668
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta Stroje Forumowe a Sponsor
#11
Gdybamy :-P
Odpowiedz
#12
Mrozo, dokładnie to miałem na myśli.
Karola, pamiętasz być może, jak kiedyś, lat temu ze dwa chyba ktoś pisał tu o tym, że "Perła jest bee i nie chcemy jej na sponsora, bo piwo to alkohol, więc samo zło!". Nieważne, że "Perła" nie zamierzała nas nigdy sponsorować (albo przynajmniej nikt im o tym nie powiedział).
Chyba znów się zaczyna dziać coś takiego, jak wtedy, czyli dzielenie skóry na niedźwiedziu, który jest jeszcze w lesie :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
mariox napisał(a):Mrozo, dokładnie to miałem na myśli.
Karola, pamiętasz być może, jak kiedyś, lat temu ze dwa chyba ktoś pisał tu o tym, że "Perła jest bee i nie chcemy jej na sponsora, bo piwo to alkohol, więc samo zło!". Nieważne, że "Perła" nie zamierzała nas nigdy sponsorować (albo przynajmniej nikt im o tym nie powiedział).
Chyba znów się zaczyna dziać coś takiego, jak wtedy, czyli dzielenie skóry na niedźwiedziu, który jest jeszcze w lesie :mrgreen:
No właśnie dlatego zapytałam bo pamietam wiele takich dyskusji i widzę że w tym temacie się nic nie zmieniło w związku z tym powyższą ankietę to można se wsadzić w d.....
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#14
mariox napisał(a):"Perła jest bee i nie chcemy jej na sponsora, bo piwo to alkohol, więc samo zło!"
Hehe, akurat Perła to sponsor, którego po prostu nie wypada nam jako Stowarzyszeniu reklamować. Kłóciłoby się to imho nawet z naszymi celami statutowymi. Moje zdanie zresztą na ten temat jest takie, że byłoby to do bani.

mariox napisał(a):A co do grymaszenia (nie po raz pierwszy już zresztą na tym forum) na ewentualnego sponsora (który jeszcze nic nie wie o tym, że zostanie sponsorem) to, jak kiedyś już napisałem, może najpierw znajdźmy co najmniej więcej niż jednego, a potem grymaśmy
To jest dobre podejście, nie ma póki co sobie strzępić jęzora, bo dyskusja jest póki co bezprzedmiotowa. Z drugiej jednak strony trzeba mieć pewien ogólny zarys tego czy akceptujemy reklamy na strojach czy nie. Głupio chyba byłoby, gdyby nagle ktoś znalazł sponsora, który np. zgodzi się zasponsorować połowę ceny koszulek, a później Walne/Zarząd/Ktokolwiek inny zablokuje taką opcję. RL wyjdzie mega niepoważnie a ktoś się niepotrzebnie orobi.

Jakub.P napisał(a):nie ma w Lublinie i okolicach firm, które chcą "dawać kasę" /czytaj sponsorować/ na kolarstwo.
Sponsoring to nie jest dawanie, takie rzeczy tylko w Caritasie. Sponsoring to wymiana - my ci polepszenie wizerunku i dotarcie do grona potencjalnych klientów - ty nam dętki, pompki i zapiekanki Wink Ale to już temat na zupełnie inny... temat Wink

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Czytając posty zastanawiam się w czym problem :-? Sponsor, spoko martwmy się jak już go znajdziemy. W świecie sportu chyba tylko FC Barcelona nie "czyste" koszulki. Przez wiele lat sponsorami były koncerny tytoniowe i producenci alkoholu i nikt nie robił z tego problemu. Teraz raptownie się wszystkim się w baniakach poprzewracało. Chętnie "przygarnelibyśmy" sponsora ale tylko takiego, który im odpowiada a to niełatwe. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie zobaczę Confusedhock: na strojach RL reklam - RM, TV Trwam, PiS-u, Ruchu Palikota i temu podobnych dziwadeł. Resztę da się przeżyć. ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Zarówno w górach (tych niskich i wysokich) jak i na rowerze (blisko i daleko) cenię jakość.
Często jest to związane z ceną ale z praktyki wiem, że warto.
Dotychczas kupowałem stroje tylko i wyłącznie z jednego powodu:
Aby promować Stowarzyszenie Rowerowy Lublin.
Nie kupię koszulki ze sponsorem bez względu na pozytywną (lub negatywną) ocenę sponsora.
Skończyłaby się idea, którą się dotychczas kierowałem.
Ale to moje osobiste odczucie (po to jest temat na forum).
Natomiast drugą, bardzo ważną sprawą jest sponsor dla wszystkich, którzy w "barwach" RL biorą udział w zawodach.
Jestem jak najbardziej za tym, aby była jakaś forma pomocy.
Tylko czy w formie tańszej koszulki z napisem sponsora większym niż RL?
Z tego co wiem to koleżanki i koledzy mają w czym i na czym jeździć.
I bardziej przydałby się sponsor w temacie części, serwisu, opłat startowych no i przede wszystkim transportu.
Podyskutować warto nawet jeśli jeszcze tego sponsora nie ma.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
Witajcie.
A czy w ogóle jest znana ilość koszulek/kompletów jakie mogą być zamówione. Myślę, że nie należy tu szukać sponsora a jedynie dotacji za promocję... A znana wszystkim marka "Lubelskie", miasto Lublin. Cyba nikt nie będzie marudził za logo "L" lub koziołka. Trzeba tylko dobrze pisemka napisać, wiedzieć ile kompletów potrzeba... Może tak?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości