Ankieta: Co myślisz o logo sponsora na strojach Forumowych
Nie chcę sponsora
Zgadzam się, jak stroje będą za darmo
Zgadzam się, jak stroje będą tańsze
Jak będzie sponsor to nie kupuję
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 23-11-3668
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta Stroje Forumowe a Sponsor
#1
Biorąc pod uwagę propozycję umieszczenia sponsora na strojach forumowych, ankieta aby określić co myślą forumowicze o tym.
Odpowiedz
#2
Sądzę, że potencjalny sponsor zgodzi się na to, aby za darmo koszulki dostał zawodnik startujący w zawodach, ale nie każdy, kto by tego chciał (taniej owszem, ale nie sądzę, że za darmo wszystkim). Nie wiem, czy ktoś gdzieś kiedyś coś dostał za darmo. Jeśli dostał, to niech napisze o tym.
Można jeszcze dopisać opcję w ankiecie, że się człowiek zgadza bez żadnych warunków, typu taniej lub za darmo.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
mariox napisał(a):Można jeszcze dopisać opcję w ankiecie, że się człowiek zgadza bez żadnych warunków, typu taniej lub za darmo.

Faktycznie można było dodać. Teoretycznie 2 i 3 punkt to jest to samo. Mój błąd przy tworzeniu ankiety.

A co do samego sponsora to nie wiem kto takiego znajdzie. Z tego co pamiętam to już było kilka prób szukania sponsora i nic z tego nie wyszło.
Odpowiedz
#4
To zależy od sponsora, dobrej firmy się nie będę wstydził na koszulce.
Gdyby koszulka była tańsza np. o połowę, to o wiele chętniej bym się dopisał do zamówienia. To co bym promował jest ważniejsze od pieniędzy.
Odpowiedz
#5
Ja zagłosowałem na pkt 1 gdyż uważam, że na wyjazdy rekreacyjno-turystyczne nie potrzebuję sponsora. Co innego startowanie w zawodach. No i słuszna uwaga qavtana co do sponsora, którego nie trzeba by się wstydzić. Ale to już pojęcie względne :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):Ja zagłosowałem na pkt 1 gdyż uważam, że na wyjazdy rekreacyjno-turystyczne nie potrzebuję sponsora.
Jurek, to nie jest kwestia tego, że Ty osobiście potrzebujesz, lub nie. Konstrukcja ewentualnej umowy mogłaby zakładać, że koszt koszulek dla zawodników ewentualny sponsor pokrywałby w całości, natomiast dodatkowo, w zamian za logo na koszulkach rowerzystów nie-sportowców udałoby się obniżyć koszt nabycia koszulki dla pozostałych. Albo zostawić wyższe ceny koszulek w zamian za jakieś środki na rzecz Stowarzyszenia,

A co do grymaszenia (nie po raz pierwszy już zresztą na tym forum) na ewentualnego sponsora (który jeszcze nic nie wie o tym, że zostanie sponsorem) to, jak kiedyś już napisałem, może najpierw znajdźmy co najmniej więcej niż jednego, a potem grymaśmy, bo jak na razie to sponsorzy grymaszą i nie walą do nas drzwiami i oknami.

Co do samej istoty loga sponsorów na koszulkach, to trochę dziwne jest, że ludzie jakoś nie marudzą, reklamując Skodę, Saxo Bank, BGŻ i inne podmioty, a brzydzą się sponsorem na koszulce Stowarzyszenia. Moim zdaniem, jeśli na stroju jakiejś organizacji jest logo sponsora to może świadczyć tylko o czymś pozytywnym. Sponsor z reguły nie chce się promować przy byle czym.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Mariuszu nie odbieraj mi prawa do mania swojego zdania :-P . To tylko ankieta. Jeżeli większość będzie chciała i co najważniejsze znajdzie sie sponsor to ja nie będę wybrzydzał. ;-)
Wybrałem pkt 1 w znaczeniu, że nie potrzebuję, a nie że nie chcę. Nie było takiej opcji.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Najchętniej zaznaczył bym taką odpowiedź, że nie ma w Lublinie i okolicach firm, które chcą "dawać kasę" /czytaj sponsorować/ na kolarstwo. Co do Skody też nie da kasy, nawet nie myśląc o użyczeniu samochodu na sezon.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#9
Jakub, ale Marioxowi nie chodziło o to, że mamy próbować znaleźć sponsoring np. w Skodzie. Chodziło mu o to, że ludzie od nas ze stowarzyszenia JUŻ jeżdżą w takich koszulkach i siłą rzeczy reklamują te firmy za free, a narzekają na to, że na koszulce stowarzyszenia mogło by się pojawić logo "jakiegokolwiek" sponsora w zamian za niższą cenę tych ubrań.
Odpowiedz
#10
Przepraszam bo jakoś tak nie bardzo to mogę ogarnąć - my mamy już sponsora i zastanawiamy się czy dać jego logo czy jak na razie tak czysto teoretycznie gdybamy co by było gdyby takowy się znalazł?
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości