Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.08.2009 - 10.30 - Lasy kozłowieckie - turystycznie
#1
Witam. Jak w temacie.
Wiem, że podobna ustawka jest już założona, ale ostatnio coś tamten pociąg mocno pędzi.
Dla tych co chcą w turystycznym tempie pojeździć po lasach kozłowieckich to zapraszam. Tempo będzie na bank wolne bo jadę z kolegą z pracy, którego do roweru chcę przekonać a nie wystraszyć.
Miejsce spotkania - akwarium (budynek TPSA obok reala). Godzina 10.30

Aha i trasa na około 50km (z czubów około 60)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#2
szkoda , że pracuję Sad((
Odpowiedz
#3
Tego jeszcze nie było. :-D Co robić, co robić? :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
W końcu kilka ustawek. Do wyboru do koloru, szybko, wolno co tam Państwo wolą :mrgreen:
Jak chcesz naprawdę spokojnie pojechać to przyjeżdżaj śmiało. :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#5
to ja chętnie dołącze na ustawkę turystyczną - ze znajomą, której nie chciałabym przestraszyć tempem ustawki wcześniejszej - także będziemy pod Realem ;-)
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):Tego jeszcze nie było. :-D Co robić, co robić? :-?
- czekałem kiedy to nastąpi - im więcej Forumowiczów,tym więcej ustawek.
Teraz jest wybór - rano "jedzie" Inter City :mrgreen: ,a później osobowy :mrgreen:
Uważam,że to dobre rozwiązanie - na przyszły sezon będą ustawki w 2 różnych kierunkach i tempo do wyboru - zobaczycie !!
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Jak tempo bardzo wolne, to może i ja dam radę :-( , bez jednej szprychy i hamulca, pojechać z Wami...
Odpowiedz
#8
To widzę, że coś fajnego się szykuje. Myślałem, że też się wybiorę po raz pierwszy, ale niestety na jutro mam już inne plany... Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości będą znowu jakieś takie wyprawy Wink w turystycznym tempie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Odpowiedz
#9
Monika napisał(a):to ja chętnie dołącze na ustawkę turystyczną - ze znajomą, której nie chciałabym przestraszyć tempem ustawki wcześniejszej - także będziemy pod Realem ;-)
Dokładne miejsce ustawki jest pod budynkiem tpsa. Skrzyżowanie ulic smorawińskiego i szeligowoskiego.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#10
I ja skorzystam z okazji ;-) i zabiorę się osobowym
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości