Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przewodnik po szlakach rowerowych Lubelszczyzny
#1
Na stronie Urzędu Marszałkowskiego znalazłem takie coś: http://www.lubelskie.pl/img/userfiles/f ... owy_PL.pdf
W sumie mapki szlaków słabiutkie, ale za to przystępne opisy, no i oczywiście spis imprez i organizacji rowerowych woj. lubelskiego.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Panowie jeśli kogoś interesuje wersja drukowana (bezpłatna) to dzwońcie do UM do Pani Anny Pietruszka z Wydziału Promocji. Mi oprócz ww przewodnika wysłała różne mapki Lubelszczyzny z drogami i szlakami. Przemiła osóbka.
Odpowiedz
#3
cocolino napisał(a):Panowie jeśli
A Paniom zabronisz? :mrgreen:
Ale skoro Panowie maja szanse, to może wrzuciłbyś nam (na priv) jakiś kontakt do tej osoby, żeby łatwiej było ją znaleźć.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Na szczęście kontrola rodzicielska nie obejmuje stron urzędu miasta:

Imię i Nazwisko
Anna Pietruszka

Stanowisko
główny specjalista ds. turystyki

Okres obejmowania stanowiska
1999-01-01 -

Godziny przyjęć i nr pokoju


Nr Pokoju: 710
Nr faxu: 081 44 16 790

Nr telefonu: 081 44 16 787

Nr wewnętrzny: 787

email: <!-- e --><a href="mailto:anna.pietruszka@lubelskie.pl">anna.pietruszka@lubelskie.pl</a><!-- e -->

Zakres obowiązków


turystyka, promocja turystyczna

P.S. warto się fatygować po papierzaste wersje?:> :roll:
Odpowiedz
#5
mariox napisał(a):
cocolino napisał(a):Panowie jeśli
A Paniom zabronisz? :mrgreen:
Ale skoro Panowie maja szanse, to może wrzuciłbyś nam (na priv) jakiś kontakt do tej osoby, żeby łatwiej było ją znaleźć.

No gdzież bym śmiał. Co za fo pa z mojej strony, oczywiście płeć piękną również zapraszam do kontaktu z UM a jeszcze bardziej na rowerek !
Radzik wydaje mi się, że warto, przy najmniej dla mnie. Zdecydowanie wolę czytać przeróżne rzeczy w tradycyjnej papierowej formie. Oczywiście można pofatygować się osobiście. Ul. Lubomelska 1.
Odpowiedz
#6
źle się wyraziłemSmile chodziło mi o merytoryczną treść przewodnika + "różne mapki Lubelszczyzny z drogami i szlakami", które ta Pani Ci wysłałaSmile Niestety w pdfie mi ten informator nie hula, a ostatnie broszurki z UM ze szlakami powiatu świdnickiego były bardzo przyjemneSmile Wiadomo, że papierową zawsze warto mieć ze sobąSmile

Pozdrawiam
radzikSmile
Odpowiedz
#7
radzik napisał(a):P.S. warto się fatygować po papierzaste wersje?:>
No jak nie warto? A nie pamiętasz, jak nam Rafik przytaszczył całą kopę przewodników po Powiecie Świdnickim i jak potem eksplorowaliśmy trasy "ekstremalne" z tego przewodnika? :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
Bierzcie, bierzcie :-> Będą później dobre ustawki ;-)
Odpowiedz
#9
mariox, narobiłeś mi smaka!

chyba się przejdę na Lubomelską w następnym tygodniu, a Ty Mariox szykuj się na ekstremalną wycieczkę już;d
Odpowiedz
#10
Dzisiaj odwiedziłem Centrum Promocji Woj. Lubelskiego na Krakowskim Przedmieściu 41 i takie oto gifty otrzymałem:
[Obrazek: DSC08565.JPG]

[Obrazek: DSC08561.JPG]

Na rowerową majówkę w sam raz Smile

PS. Centrum czynne od 10.00 do godz. 17.00 na tygodniu, a w weekendy nie wiem ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości