Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.01, g. 18 Slajdowisko Austria, Węgry, rowery i sakwy
#1
Zapraszam na kolejne slajdowisko. Piotr Lutomski (forumowicz Crossway) oraz Paweł Wójcik zaprezentują swoją rowerową wyprawę sakwiarską z 2009 roku, podczas której odwiedzili Wiedeń, Budapeszt, jezioro Balaton, a także Stolicę Słowacji - Bratysławę. Jeśli ktoś chce posłuchać i zobaczyć jak wygląda podróżowanie rowerem i rozbijanie namiotów "na dziko" w tej części Europy to nie może go zabraknąć 19 stycznia w Księżycowej Smile

Sobota, 19 stycznia 2013, godz. 18
Pub "Księżycowa" (ul. Księżycowa 2)
Wstęp wolny!

[Obrazek: Slajdowis_xwanpee.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Witam!
Mam sugestię do ew. przyszłych slajdowisk.
Konkretnie by "obciąć" niskie tony we wzmacniaczu bądź w mikserze (400Hz i mniej) mają tam mikrofon pełno zakresowy i strasznie męczy ucho tym dudnieniem i buczeniem.
Zapewniam, że będzie się dużo lepiej słuchało i słyszało na całej sali.

Druga sprawa
We wrześniu tego roku byłem z moją dziewczyną na wyprawie rowerowej po Krymie 16 dni.
Mam sporo ciekawych zdjęć i opowiadać też jest o czym.
Jakby było zainteresowanie to mogę (możemy) tą wyprawę opowiedzieć w formie właśnie slajdowiska.
Wiem, że już kiedyś było slajdowisko o Krymie i nie wiem czy jest sens powtarzać ten rejon świata, także zdecydujcie sami.

http://imgur.com/zi8pE6O

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Hej

Z tym mikrofonem to rzeczywiście tym razem wyszło średnio, postaram się tego pilnować na następnych slajdowiskach Smile

Co do Krymu to właśnie jak sam zauważyłeś było już slajdowisko w poprzednim sezonie i chętniej bym widział jakieś inne rejony świata Smile Ale to już też na kolejny sezon, bo teraz już wszystkie terminy są zaklepane Smile Odezwij się jesienią, może w międzyczasie zaliczysz jakieś inne ciekawe miejsce i wtedy się umówimy, bardzo fajnie, że zgłaszają się kolejni chętni Smile

BTW: jeszcze raz dziękuję Piotrkowi i Pawłowi za wczorajszą prezentację, było widać, że się przygotowaliście, tym bardziej szkoda, że było tak krótko Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Kurde ja to miałem pecha, najpierw przyjechałem na slajdy tydzień za wcześnie wtedy co taka śnieżyca była (porąbały mi się daty hehe) a teraz nie dałem rady na zdjęcia Piotrka Sad

KruQ - wrzuciłbyś gdzieś swoje zdjęcia w neta, bo na rosjapl też nie wrzucałeś Wink
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#5
Również jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie. No niestety wyszło krótko, ale nie było sensu wrzucać słabych jakościowo, czy też krajobrazowo zdjęć. Było to nasze pierwsze slajdowisko, także w przyszłości może będzie lepiej, ciekawiej i więcejWink
Olek - może jeszcze kiedyś będzie okazja ;-)
http://www.odyssei.com/travel-article/13587.html - Wyprawa rowerowa Lublin-Gdańsk 2007

http://www.odyssei.com/pl/travel-article/17708.html
- Wyprawa rowerowa Wiedeń-Bratysława-Gyor-Balaton-Budapeszt 2009
Odpowiedz
#6
Aleksander W napisał(a):Kurde ja to miałem pecha, najpierw przyjechałem na slajdy tydzień za wcześnie wtedy co taka śnieżyca była (porąbały mi się daty hehe) a teraz nie dałem rady na zdjęcia Piotrka Sad

KruQ - wrzuciłbyś gdzieś swoje zdjęcia w neta, bo na rosjapl też nie wrzucałeś Wink

do końca stycznia na pewno wrzucę na jakąś Piacase, dam znać...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości