Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rowertour-com z allegro
#1
Gdyby ktoś z Was wpadł na pomysł kupienia czegokolwiek w sklepie: rowertour-com z allegro (http://rowertour.com) to odradzam.... już tydzień wysyłają mi paczkę (kurier) i nie są w stanie podać numeru przesyłki...

Jeżeli zależy Wam na czasie to...

s.
Odpowiedz
#2
To już nie pierwszy raz, że słyszę jak rowertour daje ciała. Kiedyś to była solidna firma ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
dopiero teraz rzucił mi się ten wątek w oczy.
Kupiłam u nich w czwartek trochę narzędzi, w piątek wysłali, dzisiaj (sobota) kurier dostarczył.
Albo ja miałam szczęście, albo inni pecha.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Ja kupowałem oststnio buty tez nie było problemu relizacja zamówienia od momentu zlozeni do dostarczenia trwała 3 dni robocze ale przed zakupem czytalam wiel negatywnych opinii np. na Opineo.pl. Maja kuszaco niskie ceny ale przy zakupie przez sklep internetowy nie allegro.
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#5
Ostatnio parę rzeczy nabyłem u nich drogą kupna bezpośrednio z rowertour i bez zastrzeżeń.
Kontakt telefoniczny też O.K.
Nawet polecam.

Pozdr.
M...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#6
No właśnie miałem kupić u nich nowy łańcuch. Zaryzykuję chyba. Nie spieszy mi się. Dam znać po zakupie co i jak poszło.

Pozdro.
Odpowiedz
#7
Dałem im drugą szansę... Zamówiłem kilka rzeczy w tym 2 sztuki opasek... zamiast 2 sztuk dostałem 1... :lol: oczywiście brakującą sztukę dosłali ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości