Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.01.2013 Styczniowa Masa Krytyczna
#11
Mamut, to nie czekałeś do 18:15? Wink

PS. Wczoraj w Łodzi było więcej ludzi niż w Warszawie
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#12
Było po 18.10, kiedy się zwinęłem. Do skrzyżowania podszedłem pchając rower, zaczekałem na zielone, przeszedłem, włączyłem się do ruchu na Hempla, a zanim to zrobiłem, jeszcze spojrzałem, czy nikt aby się nie zjawił. Nikogo nie widziałem, a już pewnie około 18.15 było :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Tak na moje czepialskie oko, nam kuleje akcja promocyjno-werbunkowa. Zimowych rowerzystów, jest na pewno z roku na rok więcej, więc teoretycznie frekwencję miałby kto robić.
Odpowiedz
#13
Wszyscy grali wczoraj w siatkę na Niecałej :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#14
mamut77 napisał(a):Tak na moje czepialskie oko, nam kuleje akcja promocyjno-werbunkowa.
Kwestia na co stawiamy i jeśli na frekwencje za wszelką cenę to w jakim celu? Bo jeśli traktować to jako fajne rowerowe spotkanie, które ma być przyjemnością to nie widzę sensu katowania się przy -12 w tempie 12km/h po zaśnieżonych drogach Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Dotarliśmy z kolegą na Plac Litewski około 18.14. Nikogo nie było. Myśleliśmy że masa ruszyła wcześniej bo zimno...
A teraz dowiaduje że się nie odbyła z powodu znikomej frekwencji.
Niezłe jaja ;-)
Odpowiedz
#16
Kiedyś podobno byliśmy tylko we dwóch z Michałem Brodowskim (a może i ktoś jeszcze?) i sami zrobiliśmy sobie masę, ale to musiało być tak dawno temu, że ja już tego nie pamiętam (Michał pamięta).
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#17
KermitOZ, ale też jedno nie wyklucza drugiego. Zresztą tak czy siak ja nie proponuje łapanki, tylko wskazuje, co może być problemem tak zabójczej frekwencji :mrgreen: .
Odpowiedz
#18
Mraugorzata napisała powód również mojej nieobecności - w lutym postaram się poprawić..ale nie obiecuję Smile

Darou
W drogę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości