Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GSE - Galicyjski szlak enduro
#1
Plan jest taki że jedziemy PKP do KRK, ze stacji docieramy do szlaku który prowadzi przez : Skawina - Krzywaczka - Pasmo Bukowca - Sułkowice - Harbutowice - Przełęcz Sanguszki (480m) - Krowia Góra (617m) - Bieńkowska Góra (ok 630m) - Koskowa Góra (866m) - Magurka (787m) - Goryle Wyżne - Groń (810m) - Grzybkówka (711m) - Jordanów - Luboń Mały (869m) - Luboń Wielki (1022m) - Rabka Zdrój - Poręba Wielka - Koninki - Suchy Groń (1043m) - Turbacz (1310m), najwyższy punkt trasy - Bukowina Waksmundzka (1105m) - Łopuszna - Nowa Biała - Trybsz - Wierchowina (963m) - Piłatówka (1004m) - Hołowiec (1035m) - Pieskowy Wierch (980m) - Kacwin - Niedzica - Sromowce Wyżne - Przełęcz Osice - Majerz (689m) - Przełęcz Snozka - Lubań (1211m) - Ochotnica - szczyt 744 - przysiółek Klenina - Kamienica - Szczawa - Mogielica (1171m) - Jurków - Ćwilin (1072m) - Przełęcz Gruszowiec (660m) - Snieżnica (1006m) -Kasina Wielka - Przełęcz Wielkie Drogi - Przełęcz Wierzbanowska - Ciecień (892m) - Grodzisko (618m) - Wżary - Glichowiec - Trupielec - Myslenice - Swiatniki Górne - Kraków

Dystans: 257 km
Przewyższenie: 7400m
Pasma: Pogórze Wielickie, Beskid Makowski, Beskid Wyspowy, Gorce, Magura Spiska

Na szlaku są dwa schroniska: Turbacz i Luboń, jednak plan jest taki by nocować pod namiotami.

Plan przewiduje lajtowe tempo i wąchanie kwiatków, także 3-4 dni jazdy po górach, oczywiście termin zależny jest czy w górach nie będzie już śniegu i zbytniego błota.

Ktoś chętny?

Fotki śmialków którzy pokonali szlak

tu i
tu
Odpowiedz
#2
Ja swoją trasę zacząłem w Koninkach i udałem się do Wysowej Zdrój. Mogę polecić prezentowaną trasę widoki są zabójcze w Gorcach. Także jechaliśmy w weekend majowy. Te zdjęcia na śniegu są robione w okolicach Turbacza więc należy się spodziewać.
Zdjęcia z wyjazdu ( może kolega mnie nie zabije ) https://plus.google.com/u/0/photos/1162 ... 7834224017
"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Odpowiedz
#3
też fajne, nie ma co trzeba jechać
Odpowiedz
#4
Teraz żałuję, że nie kupiłem jednak fulla...
Powodzenia Wink
"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Odpowiedz
#5
Ja się piszę, nie wiem jak wyjdzie z pracą ale powiedzmy na 90% jadę :mrgreen:
[Obrazek: u5878y2013v3.gif]
Odpowiedz
#6
Będzie się działo 8-) Już nie mogę się doczekać :mrgreen:
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#7
Pomysł pierwsza klasa! Jak zmienisz datę z "okołomajówkowej" na "okołolipcową" to dolicz 2 osoby do ekipy. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#8
Dopiszcie i mnie do tej wycieczki Smile
Odpowiedz
#9
Hohoho! Będzie się działo Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości