Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.08, 18.00, lkj
#11
ja też się pojawię... szczególnie, że tempo ma być wolne to na dziś dla mnie OK :-D troszke jestem zmęczony weekendem kawalerskim więc nie chcę się na jakiś ekstremalny wyjazd wybierać

więc do zobaczenia na ustawce
Odpowiedz
#12
Ja TYLKO chodnikami jeśli są. Od kiedy "laska" mnie potrąciła i uciekła z miejsca wypadku, powiedziałem sobie "pier.....ć to, nigdy więcej" :evil:
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#13
czemu tak wcześnie ja to ok 18 to do domu wracam, może tak kiedyś o 18:30???
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#14
Hesos napisał(a):Od kiedy "laska" mnie potrąciła i uciekła z miejsca wypadku, powiedziałem sobie "pier.....ć to, nigdy więcej" :evil:
Koleżko, nie poddawaj się ;-) mnie potrącil bus, kurier z pizzą a kumpla to nawet trolejbus ale jeździmy po ulicach. Nie wszędzie dojedziesz chodnikiem a zmaganie się (słowne) z niektórymi pieszymi zaliczam do rownie niemiłych co z tzw "samochodziarzami".Musisz posiadac niezbędne minimum (sprawne oświetlenie przód/tył, sprawne oba hamule no i zabezpieczenie główki). No i ponad to wszystko "oczy dookoła głowy" i bezwzględnie ograniczone zaufanie do każdego. I po spełnieniu tych warunków (a to jest tak na prawdę bardzo niedużo) jaaazda! Śmiganie w korkach może byc na prawdę cholernie przyjemneSmile
Odpowiedz
#15
jestem.mokry brudny i zadowolony Smile dzieki za mile spedzony czas i do zobaczenia.
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#16
cudem zdążyłem na tą 18 z żołądkiem pełnym ryżu Smile i warto było, jak ktoś już napisał mokry, brudny ale zadowolony :mrgreen:
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#17
IC to nie był, ale taki dobry pośpieszny :mrgreen: bo i ekipa dobra. Plan wykonaliśmy w 100% mimo niepokojących oznak na niebie. Właściwie cały czas w drodze powrotnej towarzyszyły nam widoki rozbłysków burzy gdzieś na Lublinem, ale tym razem ominęła nas powtórka Świdnika. Gromadka zebrała się też niezła bo 17 osób w tym Asia, Monika i Sylwia.
Oczywiście stałych pisarek ;-) z naszego forum zabrakło mimo zapewnień lajtowego tempa. Może następnym razem. Było trochę nowych osób, może się ujawnią.
Dystans u mnie w granicach 60km.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
U mnie liczydło wskazało 56km ze srednią 21km/h.
Jurek S zapomniałeś, że dodałeś foty do galerii no i jaka paaaaaaaaanoooorama Ci wyszła :-D
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#19
Ustawka pierwsza klasaWink Jurek swietnie dobrał trasę tak ze omineliśmy burzeWink ja door to door mialem 59 km ze średnia 22 km/h wiec lajtowo ;D
Odpowiedz
#20
Proszę Pań i proszę Panów... do kanonu naszych ustawek, nazwanych ostatnio pośpiechami i InterCity, należy dołączyć ustawkę Ultra Lekką. Jest to nowa propozycja wśród mnóstwa naszych wyjazdów. Warto dodać, że pomysł na ustawkę Ultra Lekką zawdzięczamy kierownikowi Jurkowi S. :-> a jakie jest powiązanie do średniej prędkości??
<30km/h=ustawka "LEKKA" :-)
>30km/h=ustawka"ULTRA LEKKA" :mrgreen:

Hehe to taki żart mały... angielski :mrgreen: , ale skoro ostatnio mamy tyle awarii, tzn. gdy "topią" się łańcuchy i gdy szprychy zaczynają strajkować tzn., że powodem tych awarii jest nadmierne eksploatowanie rowerów w systemie "ULTRA LEKKIM". :-P

A tak poważniej, u mnie dziś w sumie po całym dniu DST 114,48km, AVS 20,1km/h.
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie, kierownikowi za wdrożenie nowego sytemu ustawek :mrgreen:, a sobie..., że się nie bałem spojrzeć w lustro po powrocie do domu ;-)
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości