Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.08, 18.00, lkj
#1
Zdążyłem przed ścigaczami ;-) więc proponuję lajtowy wypad jednym z naszych standardów: Stary Gaj, Stasin, Marynin, Tereszyn, Krężnica, a powrót zobaczymy.
Zapraszam szczególnie tych (-e) co to się boją, że nie dadzą rady. Dzisiaj dadzą :-D .
Zasadniczo powinnismy wrócić przed zmrokiem, ale lampkę można wziąć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Postaram się być czyli powrót koło 21 mniej wiecej?;-)
Odpowiedz
#3
Trasa, którą planuję od ustawki do ustawki wynosi 50km. Ale w zależności od kondycji uczestników możemy ją zmodyfikować. Chociaż szkoda by było bo wieczór zapowiada się przyjemny. Więc w układzie 50 km to ca. 21.00
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Czemu tak późno? Dzień już krócej trwa, więc może jakoś wcześniej?? :-P
Bo tak naprawdę to lampeczek się jeszcze nie dorobiłem :mrgreen:
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#5
Hesos napisał(a):Czemu tak późno? Dzień już krócej trwa, więc może jakoś wcześniej?? :-P
Bo tak naprawdę to lampeczek się jeszcze nie dorobiłem :mrgreen:
- to jak jeszcze się nie dorobiłeś to mogę Ci pożyczyć bardzo dobrą lampkę ale tylko na przód, niestety na tył nie mam - jeśli będziesz na bank pod LKJ to SPECJALNIE DLA CIEBIE przyjadę i pożyczę.
Jeśli zainteresowany to proszę o kontakt na PW.
Pozdrawiam
Mariusz
PS. widzę,że z poniedziałku osobowy szybciej się zapowiedział niż Inter City :mrgreen:
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):Zdążyłem przed ścigaczami ;-)
A niech to!!! spóźniliśmy się z ustawką!!!

Spokojnie :mrgreen: , spokojnie :-D , nawet gdybym chciał to nic z tego, jestem uziemiony Cry
Szerokiej drogi! ;-)
Odpowiedz
#7
Ja jak tylko się wyrobię to będę :-)
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#8
Mariusz-Neways napisał(a):- to jak jeszcze się nie dorobiłeś to mogę Ci pożyczyć bardzo dobrą lampkę ale tylko na przód, niestety na tył nie mam - jeśli będziesz na bank pod LKJ to SPECJALNIE DLA CIEBIE przyjadę i pożyczę.

Wielkie dzięki, ale jakoś sobie poradzę bez światełek. Wcześniej sobie poradziłem to i teraz dam radę. Zmontuję się w środek "peletonu" i git ;-) ale dzięki jeszcze raz :-)
Generalnie to się pojawię.
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#9
Cytat:Wielkie dzięki, ale jakoś sobie poradzę bez światełek.
Nie chcę tutaj moralizować, ale raczej pod dom peletonu mieć nie będziesz, a jeżdżąc w nocy wypadałoby być widocznym (w porę) dla innych użytkowników dróg (tylna lampka to jest moim zdaniem minimum)... no chyba, że wracasz chodnikami
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#10
Hej wszystkimSmile
A czy moglibyscie poczekac z 5 min na mnie, no gora 10?
Bo pracuje do 18 na choinach, a chcialem jeszcze zakupy zostawic w domuSmile
A ze ja jak urzednik, pracuje do 18 a w domu jestem o 17.40 ;P to sie pojawie, ale moge miec maly poslizg gdyby jakis jednak klient sie trafil;P
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości