Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.03, godz.10.00, skrz. Kraśnickie/Wojciechowska
#61
bardzo ładne fotki, jedno czeka na przeróbkę :roll:

zatarłem się przeokrutnie Cry
Odpowiedz
#62
Nie znalazłem tego... Ale dzięki za informacje o takiej funkcji. Zaiste ładne zdjęcia, dziękujemy.
"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Odpowiedz
#63
Po zdjęciach widać że była to udana ustawka! Mam nadzieje że na następną będę mógł przyjechaćSmile
Bądź swoim własnym bohaterem!
Odpowiedz
#64
marcint napisał(a):Po zdjęciach widać że była to udana ustawka! Mam nadzieje że na następną będę mógł przyjechaćSmile

Pewnie, że będziesz mógł, byleś tylko chciał :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#65
Jeszcze się w tym roku najeździmy, mówię Wam ;-)
Tylko ja muszę skończyć zakupy rowerowe, bo wczoraj kupowałam czapkę, stąd dzisiaj ten wiatr i to coś lecące z nieba :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#66
Ja tylko nieśmiało pozwolę sobie zauważyć, że nie ma w Lublinie takiej ulicy jak "Kraśnickie" Wink Jest Kraśnicka i pozdrawiam przy okazji dwóch Ustawkowiczów, którym machałem niczym Grzenio, który wirtualnie macha wszystkim nowym forumowiczom Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#67
Barszczyk napisał(a):Nie znalazłem tego... Ale dzięki za informacje o takiej funkcji. Zaiste ładne zdjęcia, dziękujemy.
Settings -> Activities -> wybierasz aktywność i ustawiasz "Autopause when speed is less than (tu wybierasz wartość).
Powodzenia Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#68
Wszystko wszyscy co byli i nie byli powiedzieli,napisali.Było rześko jednym słowem moim :lol:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości