Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
Jurek S   02-03-2013, 14:56
#31
Cieszą mnie te deklaracje na zamykanie stawki. Co prawda nie wszystkim wierzę :-P , ale będzie sie do czego odwoływać. Meteo opadów nie zapowiada, ale wiaterek trochę uciążliwy w jedną stronę może być.
Małgosiu, Ty chyba masz tak blisko na ustawkę, że z okien nas będziesz widziała ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   02-03-2013, 15:27
#32
Jurek S napisał(a):Małgosiu, Ty chyba masz tak blisko na ustawkę, że z okien nas będziesz widziała
No bez przesady :-P Mieszkam na parterze, a okna mam zupełnie w inną stronę :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jakub.P   02-03-2013, 15:52
#33
To ja będę nakręcał tempo xD A tak przy okazji poczekajcie do 5 minut. Jak coś będę pisał.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
marecky   02-03-2013, 16:22
#34
Jurek S napisał(a):wiaterek trochę uciążliwy w jedną stronę może być
jeśli (zgodnie z ICM) wiatr 10 m/s z porywami do 20 m/s jest trochę uciążliwy to ja chciałbym wiedzieć jaki wiatr jest dla Ciebie pretekstem do określenia go po prostu jako uciążliwy już bez umniejszania jego siły słowem trochę Smile
Barszczyk   02-03-2013, 17:25
#35
Z wiatrem to ja wyskoczyłem, z mojej obserwacji prognoz pogody wynikało, że ma być 24 km/h w godzinach 10-15, to przy odpowiedniej wilgotności i temperaturze robi swoje.
No, ale dzisiaj też słońca nie miało być, a tutaj proszę ... wiosna...

"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Jurek S   02-03-2013, 17:50
#36
marecky napisał(a):
Jurek S napisał(a):wiaterek trochę uciążliwy w jedną stronę może być
jeśli (zgodnie z ICM) wiatr 10 m/s z porywami do 20 m/s jest trochę uciążliwy to ja chciałbym wiedzieć jaki wiatr jest dla Ciebie pretekstem do określenia go po prostu jako uciążliwy już bez umniejszania jego siły słowem trochę Smile

Marku, chyba mi się oko omsknęło ;-) jak patrzyłem na prognozy. Ale poważnie. Widziałem tak do 30km/h i jest to rzeczywiście uciążliwy wiatr Undecided . A dodatkowo uciążliwość wiatru rośnie z kwadratem prędkości jaką bysmy się poruszali. Więc będziemy się ciągnąć. :-P Ale póki co prognozy kompletnie się nie sprawdzają więc liczę, że i ten wiatr nie będzie aż taki.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Noorbi   02-03-2013, 18:33
#37
Co mi tam. Wyciągam ciepłe ubranka i pojawiam się.
roskxc   02-03-2013, 20:09
#38
Barszczyk napisał(a):Z wiatrem to ja wyskoczyłem, z mojej obserwacji prognoz pogody wynikało, że ma być 24 km/h w godzinach 10-15, to przy odpowiedniej wilgotności i temperaturze robi swoje.
No, ale dzisiaj też słońca nie miało być, a tutaj proszę ... wiosna...

Dzisiaj wialo jak cholera, ale dobrze sie jezdzilo. Jak wstane to przyjade ( ale nie nastawiam specjalnie budzika bo to jedyny dzien kiedy mozna pospac ;-) )
mani_73   03-03-2013, 02:33
#39
Jaki wiatr,lekko zawiewa.Wróciłem z balkonu dopiero,jest ok.Jedziemy nie marudzimy.Okulary proszę zabrać i krem z filtrem 8-) :mrgreen:

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Barszczyk   03-03-2013, 08:27
#40
Nie no trzeba jechać nie ma co Tongue Polecam zabrać: http://www.windsurfing.pl/grafika/art/1394_6.jpg

"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.