Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIDL-sezon rowerowy czas zacząć
#11
ja tam sobie śmigam w kasku z lidla z zeszłorocznej kolekcji i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć, ma dużo dziur, niezłą wentylację, dobrą regulację, ma certyfikaty więc musi spełniać normy. To jest chyba jedyny produkt rowerowy z lidla (no może poza licznikiem na kablu :mrgreen: ) który mogę w 100% polecić

--> rolą kasku przy uderzeniu jest się rozpaść, pochłaniając energię dlatego kolego Barszczyk powinieneś już swój kask dawno wymienić, bo może przyjść taki moment w którym Twój kask nie wypełni swojej życiowej roli (nawet jeśli teraz wygląda na nieuszkodzony, nie jesteś w stanie zobaczyć rys i mikropęknięć wewnątrz skorupy osłabiających konstrukcję)
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#12
Asiu przeniosłem wątek do nowego tematu:
Dlaczego w kasku? i Twój post byłby tam bardzo cenny ze względu na zawarte uwagi :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
Kolejna rowerowa "promocja" z Lidla. Dla wędkarzy też się coś znajdzie.

http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=VYSb4C
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#14
PrażonyRabarbar napisał(a):http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=VYSb4C

Czyścidło łańcuchowe będzie moje :lol:
Odpowiedz
#15
Bardzo dobrze wygląda oferta kasku ..kto nie ma atakować , w tej cenie może być ciężko o lepszy
Odpowiedz
#16
Od kiedy, bo nie doczytałem?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
15.04
Odpowiedz
#18
ma ktoś jakieś opinie na temat oferowanych opon? Interesuje mnie trekkingowa... warto czy nie warto? Wink
Odpowiedz
#19
renania napisał(a):ma ktoś jakieś opinie na temat oferowanych opon? Interesuje mnie trekkingowa... warto czy nie warto? Wink

trudno coś powiedzieć wyłącznie po zdjęciu ..nie znamy producenta, trzeba poczekać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości