Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin Maraton MTB 2013 - 11 maja
#31
Napisałam w sprawie swojego pytania do organizatorów. Okazało się, że na zgłoszeniu potrzebna jest pieczątka uczelni. Ja podbiłam w dziekanacie, mam nadzieję, że starczy ;-)

To co, ktoś się wybiera w czwartek na objazd trasy? :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#32
Ja byłbym chętny, ale gdzieś o 18.
Odpowiedz
#33
Ja na pewno jadę, ale o której to zależy od grupy. O 20 chciałbym być w domu, więc jeśli mamy jechać ze średnią 20km/h, to można ruszyć i o 18. Ale chyba dla większości osób, które chciały przejechać "na spokojnie", to będzie za duże tempo.
Odpowiedz
#34
Ja bym chciała jednak nie wracać po zmroku, więc również agitowałabym za wcześniejszą porą ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#35
ok , ja z jozi, irkiem i być może ktoś tam jeszcze będziemy w czwartek o 17.40 , zbiórka na tamie , kto będzie mógł o tej porze to zapraszamy, tempo spokojne , ale na trasie gdzie nie gdzie przyciśniemy aby zbadać podjazdy, teren itp , oczywiście później poczekamy na pozostałych, czekamy na spóźnialskich do 5 min
Odpowiedz
#36
Zwróćcie uwagę, że trasa/track został zmieniony, także zaktualizujcie sobie informacje.
Odpowiedz
#37
Iron79 napisał(a):w czwartek o 17.40 , zbiórka na tamie
Będę punktualnie. Jakbym Was nie poznał, to pomachajcie osobie na fullu meridzie, z małym plecakiem i czarnym kaskiem Wink

qavtan napisał(a):Zwróćcie uwagę, że trasa/track został zmieniony, także zaktualizujcie sobie informacje.
A gdzie ta informacja? Bo na stronie FRS w Lublinie nic się nie zmieniło.
Odpowiedz
#38
Mi 17.40 jak najbardziej pasuje ;-)
Bigos- jak zobaczysz podejrzanie wyglądającą grupkę rowerzystów to będzie prawdopodobnie to, czego szukasz :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#39
Oto trasa po uwzględnieniu paru nieprzejezdności: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=denetatdviosletx

Cytat:UWAGA ZMIANA NA LUBLIN MTB MARATON:
Uwaga! W związku z małą liczbą chętnych organizatorzy MTB Lublin Maraton 2013 są zmuszeni do odwołania Parady Rodzinnej z Placu Zamkowego nad Zalew Zemborzycki.

Konsekwencją tego jest również przeniesienie biura zawodów w sobotę 11.05.2013 r. do Ośrodka Słoneczny Wrotków (biuro czynne w godzinach od 8.30 do 10.30) gdzie będzie można dokonać jeszcze zapisów do Maratonu.
Zamiast Parady Rodzinnej będzie zorganizowany dystans rodzinny Maratonu o długości do 7 km. Starty do Maratonu mini, profi i rodzinnego od godz. 11.00 z Ośrodka Słoneczny Wrotków.
Przepraszamy za utrudnienia.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#40
chętnie dołączę do jutrzejszej ekipy na tamie, w razie czego poczekajcie na mnie te 5 min
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości