Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin Maraton MTB 2013 - 11 maja
#41
będe i ja na pewno ;-)
Odpowiedz
#42
Byłem dzisiaj na "trasie" w starym gaju. Jeżeli mam być szczery to życzę szczęścia w odnalezieniu trasy. Nie mówię tu o taśmowaniu trasy bo to nie wykonalne ale przynajmniej na zakrętach znaki powinny być widoczne, a nie 40 m za zakrętem jakaś tasiemka, której nie widać. Po drugie to przyjemności z jazdy raczej nie będzie bo większość tego co udało się odnaleźć przypomina bruzdę na świeżo oranym kartoflisku. Dalej nie jechałem. Imprezy na orientacje wole w wykonaniu kogo innego. Ciesze się że nie startuje. Życzę miłej zabawa.
Odpowiedz
#43
Byliśmy i my..na 6.8 km-7.5 km skończyły się tasiemki w starym gaju, dalej trasa nie oznaczona lub źle oznaczona ...(las Dąbrowa też nic ) na sobotę musi to być poprawione , bo każdy będzie jechał jak go poniesie. Mam nadzieje, że te tasiemki to tylko taka wersja demo, ewentualnie musi być ich sporo więcej na odcinku przed zakrętem/na zakręcie

bezpieka napisał(a):Po drugie to przyjemności z jazdy raczej nie będzie bo większość tego co udało się odnaleźć przypomina bruzdę na świeżo oranym kartoflisku

bez przesady , to jedyny ciekawy techniczny kawałek, i jeśli sprawiało ci to trudność i brak przyjemności w pokonaniu, to ja czegoś nie rozumiem ...czego oczekiwałeś, ubitego szerokiego szlaku ? .. przecież to jest wyścig MTB (przynajmniej z nazwy)
Odpowiedz
#44
Hej mam pytanie i zarazem prośbę. Potrzebne są osoby do obstawienia trasy. Jeśli ktoś byłby chętny to piszcie na PW
Odpowiedz
#45
Wysłałem maila do FRS w sprawie oznakowania i otrzymałem odpowiedź:
Cytat:Trasa jest znakowna na razie wstępnie - dojdzie więcej taśm oraz strzałki. Znakowanie zacznie się od piątku od godz.13.oo
Pozdrawiam
Odpowiedz
#46
Iron79 napisał(a):to jedyny ciekawy techniczny kawałek, i jeśli sprawiało ci to trudność i brak przyjemności w pokonaniu, to ja czegoś nie rozumiem ...czego oczekiwałeś,
Jeżeli znasz troszkę Las Stary Gaj to wiesz że są tam bardziej urozmaicone drogi, gdzie są zjazdy i podjazdy, gdzie trzeba się "przewinąć" między drzewami. Na tym co przejechałem wczoraj jedyną trudnością było odnalezienie trasy i nie urwanie czegoś w rowerze na gałęzi lub koleinie. Nie wiem jak to wygląda dalej i w sumie z mojego punktu widzenia nie ma to znaczenia. Życzę wszystkim milej zabawy. Mam nadziej że oznakowanie się poprawi.
Odpowiedz
#47
Bigos napisał(a):Wysłałem maila do FRS w sprawie oznakowania i otrzymałem odpowiedź:
Cytat:Trasa jest znakowna na razie wstępnie - dojdzie więcej taśm oraz strzałki. Znakowanie zacznie się od piątku od godz.13.oo
Pozdrawiam

Oby zdążyli, żeby ich tracki nie wyglądały jak nasz wczorajszy:-) http://www.endomondo.com/workouts/
W przeciwnym razie wygra ten kto będzie znał trasę.
Odpowiedz
#48
Albo ten, kto zna drogę na skróty :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#49
Właśnie wróciłem ze Starego Lasu. Oznakowanie trasy w lesie jest dramatycznie słabe. Tasiemki są ledwie widoczne, tak samo strzałki. Przy dużych prędkościach czołówki wysoce prawdopodobne jest, że zawodnicy się pogubią. Faktycznie, wygra ten kto zna trasę.
Odpowiedz
#50
Grzesiek, to jedź z nami na CK w niedzielę, mamy wolne miejsce Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości